Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Інформація для батьків
  • Зареєструватися

Корисні сайти для батьків

www.malecha.org.ua «Малеча» - ресурс для молодих батьків. Інформація про планування, вагітність та пологи, виховання і навчання дітей. 

http://levko.info/ Дитячий сайт «Левко» - корисний і цікавий сайт як для батьків, так і для дітей. Допоможе в організації дозвілля дітей. 

http://mama-tato.com.ua/ «Мама, тато» - усе для виховання і про виховання дітей. 

www.homesforkids.org/ «Forkids» - пропонує важливу інформацію про здоров'я дітей, корисні поради для тих, хто разом з дітьми збирається виїхати у краї далекі чи близькі на відпочинок. 

http://www.baby.com.ua/ - український ресурс сімейний ресурс для дітей і про дітей. 

www.7ya.ru/ "7Я" має підзаголовок "Все про дітей". Додамо - і не лише про дітей: також і про побут, і про організацію харчування родини, і про родинне дозвілля. 

http://soroka-vorona.info/ «Сорока-ворона» - на цьому порталі Ви знайдете багато цікавих матеріалів українською, російською та англійською мовами, які обов’язково стануть у нагоді для виховання та розвитку Ваших дітей. 

http://schoolua.blox.ua/html «Дитина+Батьки+Школа» - даний сайт був створений з метою допомогти батькам у вихованні дітей-школярів. 

www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=79 Діти України . Сторінка для батьків порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні батькам. 

www.solnet.ee . Дитячий портал "Солнышко". Проект орієнтований на три основні групи відвідувачів: на дітей (ігри, конкурси, казки, розмальовки, дитячий журнал, віртуальна школа, форуми); на батьків (on-line консультації з виховання, раннього розвитку і освіти дітей, обмін досвідом, форуми); на педагогів (скарбничка дидактичного та сценарного матеріалу, авторські методики і розробки).

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.