19 квітня 2018 року у столиці України зібралися креативна учнівська молодь зі всієї країни виборювати звання найкращих у 64 галузях наукових знань. Саме стільки секцій у дванадцяти наукових відділеннях МАН представлено на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, урочисте відкриття якого відбулося в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України «КПІ».

Фіналістів найбільшого інтелектуального змагання України особисто привітали Прем’єр-міністр, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, провідні зарубіжні і вітчизняні вчені. Упродовж п’яти днів юні дослідники вели напружену боротьбу і цікаве спілкування, сповнене шалених емоцій і неймовірних вражень.

Журі всеукраїнського етапу Конкурсу за результатами написання контрольної роботи з базової дисципліни, заочного оцінювання наукової роботи та її захисту нагородило Дипломом ІІІ ступеня ученицю 72 групи Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України С.М.Бондарчука – Фабрикіну Вікторію (секція «Українська мова», педагогічний керівник Фабрикіна Інна Володимирівна); Дипломом ІІІ ступеня ученицю 52 групи Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України С.М.Бондарчука – Проказюк Анну (секція «Літературна творчість» педагогічний керівник Проказюк Лідія Іванівна)