Вітаємо наших переможців

Учня 52 групи Куца Андрія , який виборов І місце у заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (м. Миколаїв) – керівник     Вапнічний С.Д.

Учня 72 групи Миронюка Костянтина – ІІ місце у заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з ІКТ (м. Запоріжжя) – керівник Вапнічний С.Д.

Ученицю 22 групи Коханець Вікторію – ІІІ місце у всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді (м.Хмельницький) – керівник Воробчук Г.І.

Ученицю 72 групи Фабрикіну Вікторію – ІІІ місце у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Українська мова») (м.Київ) – керівник Фабрикіна І.В.

Ученицю 52 групи Проказюк Анну – ІІІ місце у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Літературна творчість») (м.Київ) – керівник Проказюк Л.І.