Міністерством освіти і науки України та Гете-інститутом в рамках року німецької мови було ініційовано проведення проекту «Моя школа майбутнього». Учні 21 групи та 31 групи НВК активно працювали у підготовці та обробці матеріалів проекту, який назвали «Смартфон та ІКТ на уроках». Вчителями німецької мови Баришевою А.В., Скорою Т.Г було подано даний проект  на конкурс. Проект ввійшов до 10 найкращих робіт, вчителі та учні були нагороджені грамотами Гете-інституту, а керівники – Баришева А.В. та Скора Т.Г. були запрошені на Всеукраїнську конференцію присвячену завершенню року німецької мови що пройшла 15-16 червня в місті Київ.