8 вересня 2018 року виповнилося 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З цієї нагоди у бібліотеці Старокостянтинівського НВК відбулася зустріч у літературній вітальні «Дорогою добра». Її підготували учні 3-А класу (класовод Мудрик О.І.) спільно із працівниками книгозбірні Мачнєвою Н.М. та Малкіс Л.В.

Завбібліотекою Ніна Миколаївна Мачнєва провела віртуальну екскурсію «Життєвими стежками Василя Сухомлинського». Вона познайомила присутніх із багатим творчим доробком відомого педагога. Батькам третьокласників було презентовано видання «Батьківська педагогіка».

Щиро звучали захоплені дитячі слова про Василя Сухомлинського. Дзвінко лунали пісні «Добра пісня», «Даруй добро», підготовлені з учнями вчителем музичного мистецтва Мороз Н.І.

Діти запалили сонечко доброти, нагадавши усім про  «10 не можна» Василя Сухомлинського. Гостей свята, учнів 2-А класу із вихователем  Тарасюк Н.В., зворушила пісня «Промінчик доброти».

Родзинкою зустрічі став театр казкових мініатюр. Третьокласники підготували інсценівки за мотивами казок «Соловей та Жук». «Дівчинка і Ромашка», «Мед із кишені», «Навіщо кажуть «Дякую»?».

Відвідувачі бібліотеки зможуть ознайомитися із малюнковим фільмом «Дорогою добра» виробництва «3-А СТУДІО».

На згадку про зустріч діти подарували рідним сувеніри-сердечка.

У читальній залі панувала атмосфера щирості та вдячності, котра додала тепла в серця усіх присутніх.