В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини!» в бібліотеці Старокостянтинівського НВК була проведена  зустріч з фіналістом  талант-шоу «Україна має талант. Діти» Харченком Артемом. Він автор двадцяти пісень, волонтер. Учні із захопленням слухали пісні, спілкувались з Артемом. Класний керівник, Крисько О.І., розповіла про те, як він розпочав свою творчу діяльність як виконавець і як автор своїх пісень.

Артем подарував для бібліотеки книгу «Найвидатніші діти України. Енциклопедія юних талантів», в якій є стаття і про нього.

Дякуємо Артему за його подарунок і за чудові пісні, які лунали від щирого серця з його вуст. Бажаємо успіхів у творчій  діяльності!