«Якщо хочеш досягнути

У житті своїм вершин

Математику збагнути

Мусиш  тонко, до глибин»

З 18 по 25 жовтня 2018 року у початковій школі відбувся тиждень математики, під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси, змагання.

Мета проведення математичного тижня:

• формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики;
  • розкрити творчі здібності;
  • поглибити здобуті на уроках знання, показати способи їх використання на практиці;
  • виховувати відповідальність за виконану справу.

Учні 1-Г класу (класний керівник Вознюк Л.М.) побували у гостях у «Геометрика». Вони виготовили чудові аплікації із геометричних фігур.

Учні 1-Б класу (класний керівник Лахманюк Т.В.) провели подорож до країни «Геометрії»

Учні 2-А класу разом з класним керівником Перепічкою І.В. провели конкурс «Юні математики»

Учні 3-А  та 3-Б класів (класні керівники Мудрик О.І.,Дяченко Л.В.) провели інтегроване заняття «Математичний калейдоскоп»

В 3-В класі була проведена виховна година: « Най , най ,  най ! Цікаві математичні факти про дерева !»

У 3 –Г класі ( Янович Н.В.) був проведений математичний Брейн – ринг, на якому змагались  команди «Трикутник», « Шестикутник» і « Квадрат». Діти з захопленням виконували різні  математичні та логічні завдання. Перемогла математика і дружба.

Учні 4-Г класу (класний керівник Томашкевич Т.В.) провели позакласний захід «Математичний експрес», на якому розвивали логічне мислення, пам’ять, свої творчі здібності.

2-А
2-А(1)