Наприкінці жовтня в 2-Б класі було проведено відкритий урок-свято «Завітала осінь до нас в Україну».  Святково прибраний зал шкільної бібліотеки, діти в українських костюмах. Учні класу під керівництвом класовода Прокоф’євої Л.Є. та вчителя музичного мистецтва Мороз Н.І. вітали присутніх вчителів, батьків зі святом Осені. Діти виразно декламували вірші, співали пісні про красиву, чудову, гарну царицю-Осінь! Хлопчики в ролі косарів-трударів співали пісню «Вийшли в поле косарі», дівчатка на вишитому рушнику піднесли гостям коровай! Діти у капелюшках з намальованими овочами під музичний супровід інсценізували пісню «Ходить гарбуз по городу…». Учениця 62 групи Величко Тамара в ролі царівни-Осені не сама прийшла, а своїх синочків привела. Хлопчики-місяці майстерно виконували ролі осінніх місяців: Вересня, Жовтня, Листопада.

Учасники свята  залишилися задоволені, учні класу отримали гостинці від царівни-Осені. Класовод подякувала всім присутнім за активну участь у проведенні відкритого уроку-свята Осені.

Спасибі, осене, за всі твої щедроти!

Спасибі, діти, вам за свято, за роботу!

А вам, батьки, за допомогу і турботу!