В рамках місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»  класовод 4-б класу Григорчук В.В. разом з учнями класу, музичним керівником Мороз Н.І. та бібліотекарями Мачнєвою Н.М., Мадкіс Л.В.  підготували і провели театралізоване  свято «Театральна студія «В гостях у  В.О.Сухомлинського» .Учні майстерно продемонстрували інсценівки казок, виконали пісні про добро, бережливе ставлення до природи, любов до ближнього. Бібліотекарі презентували книги В.О.Сухомлинського. Валентина Вікторівна  закликала дітей читати твори великого педагога і самим намагатися бути добрими. чуйними ,ввічливими, любити  людей, природу і свою  рідну землю.