Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

Переможці предметних конкурсів та олімпіад

3-В клас – Лукіянюк Софія – І місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

4-А клас – Вінцковська Вікторія – І місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

12 група – Ніколайчук Марія – ІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

12 група – Танчук Уляна – ІІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

22 група – Вітрук Катерина – ІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

32 група – Гудима Юліана – ІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики

32 група – Коханець Вікторія – ІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

32 група – Цудзевич Дарія – ІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

32 група – Ткачук Дар’я – І місце міської інтернет-олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

41 група – Романець Ростислав – ІІІ місце міської інтернет-олімпіади з фізики, ІІ місце міської, ІІІ місце обласної інтернет-олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, ІІІ місце ІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

41 група – Лізавчук Назарій – І місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

41 група – Пахунов Олександр – ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

33 група – Іщук Дмитро – І місце міської інтернет-олімпіади з математики

33 група – Смірнов Артем – І місце міської інтернет-олімпіади з математики

33 група – Кобзєв Роман – ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

23 група – колісник Анна – ІІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

41група – Павликівський Михайло – ІІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики

42 група – Колісник Ілля – ІІ місце міської, ІІІ місце обласної  інтернет-олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

42 група – Нечипорук Владислав – І місце міської, ІІ місце обласної  олімпіади з математики, І місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіади з інформатики та математики,І місце обласного конкурсу з інформаційних технологій

42 група – Козачук Анна –ІІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

42 група – Шупрудько Зоряна –І місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

42 група – Герасимчук Назар –ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

42 група – Коржук Аліна –І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

42 група – Ковальчук Вікторія –ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

52 група – Андрусенник Каріна –І місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

52 група – Франчук Костянтин –ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, ІІ місце обласної інтернет-олімпіади з математики

52 група – Рачок Анна – ІІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

52 група – Танчук Михайло –ІІ місце міської, І місце обласної інтернет-олімпіади з математики, І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт МАН

52 група – Іванов Назар –ІІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, ІІІ місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

52 група – Літнарович Артур –ІІ місце міського  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, ІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики

51 група – Олійник Євген –ІІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

53 група – Македонська Аріна –ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури,ІІ місце міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

53 група – Матушевська Дарія –І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

61 група – Горбаток Олександр –ІІ місце  міської інтернет-олімпіади з математики, І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

61 група – Савчук Максим –ІІІ місце  міської інтернет-олімпіади з математики, ІІ місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

61 група – Стреніцька Анна –ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

61 група – Ніколайчук Анна –І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, ІІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

61 група – Процик Максим –ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

61 група – Микитюк Вікторія –І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

61 група – Козачук Вікторія –ІІІ місце обласної інтернет-олімпіади з математики

62 група – Величко Тамара –ІІ місце міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, ІІ  місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

62група – Пінчук Максим –І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій,Іі місце обласного математичного конкурсу «математика та економіка»

62 група – Мельник Анна –ІІІ місце міської інтернет-олімпіади з фізики, І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

 62 група – Проказюк Анна –ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, Іі місце обласного заочного конкурсу «Я, журналіст», І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

62 група – Ярощук Іванна – І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

62 група – Раскевич Аліна – ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

62 група – Олійник Роман – ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

62 група – Малярчук Денис – І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН

62 група – Демчук Андрій –ІІ місце обласного заочного конкурсу «Я журналіст»

63 група – Перепелиця Владислав – ІІ місце міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії, І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з хімії.

63 група – Балясна Анна – І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості у номінації «Література»

71 група – Генералюк Анастасія –ІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики, І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН, І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з хімії

71 група – Федотова Софія – ІІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

71 група – Січкар Софія – ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови,ІІ місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН, ІІ місце обласного заочного конкурсу «Я журналіст»

71 група – Загурська Аніта – І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

71 група – Борищук Валерія – ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

71 група – Струнь Владислав – ІІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

71 група – Сулейманова Влада – ІІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики

72 група – Маломуж Людмила – ІІІ місце міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, ІІІ місце міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, ІІІ місця міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіади з астрономії, економіки, фізики

72 група – Позднякова Діана – І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

72 група – Комара Тетяна –ІІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

72 група – Вакарєва Марія –ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

72 група – Гуменний Іван –І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

72 група – Кучер Сергій –ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

72 група – Мінькач Олексій – І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

72 група – Пшенична Валерія – ІІ місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.