Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

30 січня 2019 року до Старокостянтинівського НВК, що носить ім’я Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, завітали герої Майдану, побратими Сергія Михайловича Юрій Кравчук та Костянтин Тимощук і зустрілися із старшокласниками закладу.

         Юрій Миколайович Кравчук нині депутат Старосинявської районної ради, відомий громадський діяч. Тоді, 20 лютого, він, сотник Хмельницької майданівської сотні, був у самому пеклі на Інститутській поруч із Сергієм Михайловичем та іншими безстрашними побратимами-патріотами, яких потім наречуть Небесною Сотнею. Сам Юрій дістав тоді важкі поранення, однак вижив. І сьогодні, зустрічаючись із молоддю і розповідаючи про пережите в ті роки і дні, він дає справжні уроки мужності, гідності й патріотизму.

         Гімназисти з великим інтересом сприйняли щирі, переконливі оповіді безпосереднього учасника й очевидця подій Революції Гідності, переглянули яскраву документальну кінострічку, присвячену майданівцю й героєві російсько-української війни легендарному Мирославові Мислі, що загинув у бою за Україну і якого Юрій Кравчук знав особисто.