Міністерство освіти і науки України повідомило про проведення компанією Google, за підтримки Міністерства, творчого конкурсу «Україна моєї мрії», до участі у якому запрошуються учні загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів (див. сайту МОНУ www.mon.gov.ua).

Конкурс проводиться з 1 листопада 2013 року по 7 лютого 2014 року.

Мета конкурсу: залучення творчих і обдарованих дітей до створення для компанії Google логотипу «Дудл»(ТОВ «Гугл»).

Для участі у конкурсіучасникамнеобхідно зареєструватися на веб-сайті Конкурсу за адресою http://www.google.com.ua/doodle4google/

Школа переможця отримає грант у розмірі 50000 гривень на створення або поліпшення комп’ютерного класу в рамках благодійної допомоги.Дудл переможця з’явиться на сторінці google.com.ua

Повна інформація про умови проведення цього заходу розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства освіти та науки України.