У Старокостянтинівському НВК з 29 травня по 9 червня 2017 року протягом двох тижнів працював літній мовний табір, який відвідували учні 41, 42 та 43 груп. Концепцію роботи в таборі було розроблено вчителями іноземних мов. Але, щоб урізноманітнити дозвілля дітей, до роботи у таборі були залучені вчителі англійської мови та німецької мов, педагог з образотворчого мистецтва, фізкультури та зарубіжної літератури, а також шкільний психолог. Тема мовного табору «мистецтво» сприяла розвитку творчих здібностей школярів. Завдяки старанням наставникам учні отримали чудову нагоду збагатити свої знання з англійської  та німецької мов, спробувати себе у різних творчих проектах та флешмобах, мати спортивні розваги та психологічні тренінги, а основне – подолати мовний бар’єр, спілкуючись іноземною мовою.

Гуменна О.В.

Соловйова А.В.