07.06.2017р. у приміщенні Старокостянтинівського НВК відбувся звіт керівника закладу перед громад кістю. У залі були присутні члени педагогічного колективу, голови батьківських комітетів груп та класів початкової школи, запрошені на звіт гості.

Під час заходу директор НВК звітувала про роботу закладу, про успіхи та досягнення педагогічного та учнівського колективу, який очолює.

У ході обговорення виступили батьки та вчителі закладу:

«Для нас батьків важливо бачити своїх дітей щасливими, усміхненими та з впевненістю в очах. У стінах нашої гімназії саме такими відчувають себе наші діти.

Переступаєш поріг школи і усіх зустрічають світлі коридори, метушлива дітвора і привітні вчителі. Затишок, комфорт панує у кожному куточку гімназії.

І всім ми завдячуємо нашому директорові Вам, Ларисо Миколаївно, завдяки вашій праці, професіоналізму наша гімназія – це гордість міста, це впевненість батьків, чиї діти тут навчаються, у завтрашньому дні, це крок у світле майбутнє кожного учня. Під Вашим мудрим керівництвом працює педагогічний колектив, висококваліфікованих спеціалістів, які дають не лише міцні знання, але й сіють у серця дітей зерно добра та любові. Завдяки Вашій турботі, Ларисо Миколаївно, за наших дітей, вони навчаються у красивих світлих кабінетах, оснащених всіми необхідними матеріалами та обладнаних сучасною технікою. Навчаючись тут, наші діти йдуть в ногу з сучасністю.

Людина, яка має ціль і знає як її досягти, саме про Вас.

Від батьків 12 групи щирі слова вдячності. Здоров’я, терпіння, творчих злетів і подальшого процвітання! Дякуємо!!!»  Колч Ганна Юріївна

Шляхом відкритого голосування було вирішено визнати роботу директора задовільною і такою, що заслуговує матеріального та морального заохочення.