1-А

У проведенні тижня писемності та мови активну участь брали  школярі 1-А класу. Учні із задоволенням декламували вірші, розгадували цікаві ребуси, загадки. Першокласники отримали заряд позитивних емоцій та поглибили знання з української мови.

1-В

До дня писемності і тижня рідної мови у 1-В класі був проведений «Мовний калейдоскоп». Учням дуже сподобались прислів’я і приказки, чистомовки і скоромовки, загадки, ребуси і кросворди про мову. А найбільше сподобались цікавинки та ілюстрації про виникнення мови.

1-Б

1. Бесіда з учнями «Ми – маленькі українці»
  2. Година спілкування «Народ скаже – як зав’яже»
  3. Подорож «У світі казки чарівної»
  4. Гра «Квітка-алфавітка»

2-А

Учні 2-А класу протягом тижня мови створили малюнковий діафільм «2-А студіо представляє: думки вголос про рідну мову»; на шкільному експресі відвідали 1-Б клас та провели вікторину для словознайок; розгадували цікавинки на сторінках газети «Долоньки» та журналу «Джміль»; відкривали «Словниковий дивосвіт» - ознайомились із словником синонімів.

2-Б

Протягом п’яти днів у класі було проведено конкурси скоромовок, загадок, прислів’їв «Скриня народної мудрості». Учні побували у гостях у казкових героїв «По сторінках знайомих казок».

9 листопада провели диктант до дня української писемності «Наша країна – Україна»Провели конкурс на краще читання віршів про українську мову.

1 місце Харківська Аліна;

2 місце Голомах Діана

3 місце Петровська Вероніка

4 місце Валькова Софія

Бібліотекарі Мачнєва Н.М., Малкіс Л.В. організували конкурс читців віршів про мову, де учениця Лавренчук Поліна зайняла 2 місце.

2-В

9 листопада у 2 - В класі було проведене свято "Мова - душа народу!" з метою поглибити та розширити знання учнів про красу та багатство рідної мови. Пробудити почуття національної гідності, любові до всього українського та бажання розмовляти чистою мовою своїх прадідів.

2-Г

Гра-подорож «У країні рідної мови»

Виконуючи цікаві завдання, діти поглибили знання з української мови; української пісні; української народної гри.

Розгадували загадки-шаради, декламували вірші, грали у народні ігри.

3-А

Під час тижня української мови та писемності у 3-А класі був проведений «Мовний калейдоскоп». Різноманітні конкурси, ігри, загадки, ребуси, кросворди розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими, креативними.

3-Б

1. Година спілкування «Шануємо рідне слово»
  2. Конкурс на кращого декламатора віршів про мову
  3. Конкурс малюнків «Диво калинове – чари барвінкові»
  4. Конкурс «Найграмотніший учень». Написання диктанту.
  5. Створення інтерактивної газети під гаслом «Українська мова – твого життя основа»

Цікавим і світлим в цей похмурий день листопада був конкурс "Знавців рідної мови" для учнів 3-Б класу. В заході брали участь команди «Мовознавці» і «Розумники». Найбільше сподобалися дітям завдання «Словникова скринька», «Відповіді у словах» та «Загадки-жарти».

Не сумували і глядачі у залі. Вони не тільки підтримували учасників команд, але й відгадували загадки та добирали слова-рими до віршиків.

Команди були нагороджені грамотами.

3-В

З моетою вивчення і поглиблення знань про рідну мову було проведено:

• турнір «Знавці рідної мови»;
  • конкурс віршів «Поетичні барви слова»;
  • конкурс малюнків «Символи України»;
  • вікторина «Скарбничка усної народної творчості»
  • ГТС «Наша мова – серце наше.

Мета: формувати уміння про українську мову; розширити знання про красу української мови; виховувати любов і повагу до рідної мови.

3-Г

Формуванню мовленнєвих здібностей, бажанню говорити рідною мовою сприяв конкурс «Знавців рідної мови» у 3-Г класі. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими, креативними. Учні показали свої здібності, активність та любов до української мови. Завершився конкурс нагородженням учасників грамотами.

4-А

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня у      4-А класі. Це і конкурси, й виставки, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, години спілкування. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

4-Б

У проведенні тижня української мови та писемності активну участь взяли учні 4-Б класу. Найбільше сподобалася учням інтелектуальна гра «Знавці рідної мови», а також конкурс читців «Цінуй величне наше слово». Кожен учасник намагався донести до слухачів красу і силу художнього слова, авторський задум та свої переживання й почуття.

4-В

16 листопада у 4-В класі відбулася інтелектуальна гра – це конкурс знавців української мови на тему «Мово українська, гордосте моя!» присвячена тижню української писемності та мови. Були представлені 2 команди: «Мовознавці», «Дивослово». Діти мали змогу показати свої знання, уміння, навички, ерудицію, кмітливість у знанні рідної мови. Також прониклися почуттями національної гідності, повагою до всього українського, бажанням розмовляти рідною мовою. Вправно добирали слова-рими, прислів’я, розгадували кросворди, загадки, знаходили відповіді у словах. Команди були нагороджені грамотами.

4-Г

1. Конкурс знавців рідної мови. Всеукраїнський диктант. 9.11.
  2. Участь у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика – 14.11
  3. Конкурс читців «Цінуй величне наше слово» - 15.11
  4. Інтелектуальна гра «Найрозумніший четвертокласник» - 16.11

16 листопада у 4-Г класі відбувся конкурс «Найрозумніший четвертокласник». Змагалися команди «Дивослово» та «Розумники». Перемогла дружба. Діти з цікавістю та корисно провели час.

1-Б клас
1-В клас