Що таке eTwinning Plus

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно – комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Онлайн – мережу eTwinningPlus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках EuropeanNeighbourhoodPolicy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами – сусідами.

Що дає Старокостянтинівській гімназії участь у eTwinningPlus

eTwinning - це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ – технологій. В рамках програми учні також тренують навички командо утворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів. У свою чергу вчителі гімназії мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinningPlus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання. А ще програма eTwinning– це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво.

Учні та вчителі гімназії беруть участь у 10 проектах.

etw_certificate_97541_en.pdf

etw_certificate_98669_en.pdf