Міжнародне партнерство

Обмін досвідом та міжнародне партнерство

Рис1

З 12 по 18 квітня 2013 року в Старокостянтинівській гімназії перебували гості із США: Ора Насміс із штату Нью Джерсі, вчитель мистецтва в Dayton Street School та Джаніс Гівенс з Арканзасу, вчитель англійської мови та літератури в Remay- Junior- Hight- School.

Обидві вчительки є учасниками проекту TGC «Вчителі для глобальних шкільних аудиторій», який забезпечує підвищення кваліфікації вчителів за підтримки IREX – Ради міжнародних досліджень та обліків. Метою участі в проекті є здобуття досвіду, який надасть змогу бути активним в сучасній глобальній освіті і готувати учнів до життя в глобальному суспільстві.

Кафедрою іноземної філології (завкафедрою Уланівська-Нич Л.М.) було підготовлено для гостей з США цікаву змістовну програму перебування в Україні, яка забезпечувала тісний обмін досвідом педагогів щодо сучасних технологій навчання та виховання.

13 квітня 2013 року для учнів гімназії Джаніс Гівенс та Ора Насміс провели конференцію «Знайомство з освітою США» в ході якої учні одержали відповіді на свої запитання та продемонстрували свою ерудованість у вікторині, за що багато одержали від гостей подарунків.

14 квітня 2013 року учителі гімназії зі своїми гостями відвідали школу-партнера №62 у місті Львові. Для всіх незабутньою була екскурсія по місту, відвідування театру, а також знайомство з пріоритетними завданнями школи-партнера та обмін досвідом.

Рис2

16 квітня 2013 року американські вчителі долучились до акції гімназистів «Зігріємо руки старечі» та відвідали будинок пристарілих в с.Самчики та були вражені толерантністю наших учнів. Цього ж дня пройшла майстерня писанки з майстром художнього розпису В.Раковським. Цікава і захоплююча справа була до душі кожному учаснику майстер-класу.

Рис3

Гості з Америки проводили цікаві уроки для учнів гімназії. Джаніс Гівенс привезла зі своєї школи 115 листів учнів 13-14 років, що стало початком нового проекту-листування школярі гімназії та Dayton Street School в плані співпраці і обмін учнями.

В програмі відвідин була екскурсія по місту, зустріч з міським головою і обговорення проблем громади. Та найціннішим, мабуть, для кожного з вчителів стали нові ідеї та пошук спільних форм роботи, які необхідні в освіті в сучасному глобальному суспільстві.

Рис4