Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Наші досягнення
  • Зареєструватися

 

ІІІ(обласний) етап

 Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

 

  1. Маломуж Людмила (11 клас) –

ІІІ місце – історія (вч.Федулова Н.П.)

ІІІ місце – англійська мова (вч.Кузьмін О.С.)

  1. Нечипорук Владислав (8 клас) –

ІІ місце – математика (вч.Загоруйко Ю.А., Кравець Г.Л.)

ІІ місце – інформатика (вч.Шевчук О.В.)

  1. Величко Тамара (10 клас) –

ІІІ місце – українська мова та література (вч.Стельмах С.С.)

  1. Андрусенник Каріна (9 клас) –

ІІІ місце – біологія (вч.Котюк О.А.)

  1. Мазуркевич Олександар (11 клас) –

ІІІ місце – інформатика (вч.Варбанець О.В.)

  1. Струнь Владислав (11 клас) –

ІІІ місце – інформатика (вч.Шевчук О.В.)

  1. Піщук Софія (9 клас) –

І місце – інформаційні технології (вч.Шевчук О.В.)

  1. Пінчук Максим (10 клас) –

ІІ місце – інформаційні технології (вч.Шевчук О.В.)

  1. Борищук Валерія (11 клас) –

ІІ місце – німецька мова (вч.Омельчук А.Є.)

  1. Загурська Аніта (11 клас) –

ІІ місце – німецька мова (вч.Омельчук А.Є.)

  1. Раскевич Аліна (10 клаас) –

ІІ місце – німецька мова (вч.Поліщук С.О.)

  1. Ярощук Іванна (10 клас) –

ІІ місце – німецька мова (вч.Поліщук С.О.)

  1. Микитюк Вікторія (10 клас) –

ІІ місце – трудове навчання (вч.Слобода Л.М.)

  1. Гуменний Іван (11 клас) –

ІІ місце – трудове навчання (вч.Паламарчук В.В.)

 

ІІ(обласний) етап

 Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських

 науково-дослідницьких робіт МАН

Проказюк Анна (10 клас) – І місце – секція «Літературна творчість» (вч.Проказюк Л.І.)

 

Обласний

конкурс художнього перекладу

Німецька мова

  1. Ярощук Іванна (10 клас) – І місце – номінація «Публіцистика» (вч.Поліщук С.О.)
  2. Правдіна Анастасія (10 клас) – ІІІ місце – номінація «Публіцистика» (вч.Поліщук С.О.)
  3. Раскевич Аліна (10 клас) – ІІІ місце – номінація «Поезія» (вч.Поліщук С.О.)

 

Обласний математичний конкурс

«Математика та економіка»

Пінчук Максима (10 клас) – ІІ місце (вч.Загоруйко Ю.А.)

 

 

Обласний заочний конкурс

«Я журналіст»

  1. Демчук Андрій (10 клас) – ІІ місце (вч.Стельмах С.С.)
  2. Проказюк Анна (10 клас) – ІІ місце (вч.Стельмах С.С.)
  3. Січкар Софія (11 клас) – ІІІ місце (Олійник Г.М.)

 

 

Заключний етап Всеукраїнської олімпіади

з інформатики

Нечипорук Владислав (8 клас) – ІІІ місце (вч.Шевчук О.В.)

 

 

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.