Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Наші досягнення
  • Зареєструватися

Наші досягнення

ІІ (міський) етап

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

Географія

63 група – Шумейко М. – ІІІ місце – Бєльська Т.В.

72 група – Павлюк І. - ІІІ місце – Бачинська Н.І.

Економіка

61 група – Нич Е. - І місце – Бєльська Т.В.

61група – Федорчук - ІІІ місце – Бєльська Т.В.

72 група – Зімченко Б. - ІІ місце – Бачинська Н.І.

Історія

52 група – Тупчій О. - І місце - І місце – Федулова Н.П.

52 група – Кобильник А. - ІІ місце - Федулова Н.П.

71 група – Демчук В. - ІІ місце - Федулова Н.П.

73 група – Лахманюк О. - ІІІ місце - Федулова Н.П.

Фізика

52 група – Перун А. – І місце - Бондарчук С.М.

32 група – Савчук А. - І місце – Вапнічний С.Д.

41 група - Шуляк В. - ІІ місце – Бондарчук С.М.

63 група – Шумейко М. - ІІІ місце – Бондарчук С.М.

Українська мова і література

32 група – Фабрикіна В. - І місце – Фабрикіна І.В.

31 група – Янковська - ІІ місце – Кушпер Н.В.

41 група – Королюк К.- ІІ місце – Кушпер Н.В.

52 група – Тупчій О. - І місце – Воробчук Г.І.

52 група – Пірог Р. - ІІ місце – Стельмах С.С.

51 група - Якимовська - ІІІ місце – Яцюк А.М.

63 група – Шумейко М. - І місце – Фабрикіна І.В.

72 група – Шуляк В. - І місце – Олійник Г.М.

Педагогіка і психологія

73 група – Заржицька М. - І місце – Цудзевич С.В.

Математика

32 група – Гриньків - ІІ місце – Кустова О.М.

52 група – Перун А. - І місце – Демчинська К.Й.

52 група – Пірог Р. - ІІІ місце - Демчинська К.Й.

61 група – Нич Е. – ІІ місце – Загоруйко Ю.А.

Правознавство

71 група – Демчук В. - І місце – Федулова Н.П.

61 група – Рупчева - ІІІ місце – Кобзар Н.С.

52 група – Тупчій О. - ІІ місце – Федулова Н.П.

52 група - Пірог Р. - ІІ місце – Федулова Н.П.

Біологія

52 група – Костюк Д. - І місце – Мала О.В.

61 група – Нетичук А. - І місце – Мала О.В.

72 група – Гавенко А.- ІІ місце – Мала О.В.

72 група – Карачов - ІІ місце – Мала О.В.

41 група – Королюк - ІІ місце – Котюк О.А.

Астрономія

52 група – Костюк Д. - ІІ місце – Бондарчук С.М.

Англійська мова

41 група – Шевченко Д. - ІІ місце – Уланівська –Нич Л.М.

51 група – Гладчук В. - І місце – Доленко В.П.

51 група – Якимовська А. - ІІ місце – Доленко В.П.

61 група – Рупчева А. - І місце - Дидик І.І.

61 група – Чижик Я. - ІІ місце – Дидик І.І.

61 група – Дидик А. - ІІІ місце – Дидик І.І.

72 група – Зімченко – І місце – Суходольська І.Ю.

72 група – Шуляк - ІІ місце – Суходольська І.Ю.

72 група – Антонішина - ІІ місце - Суходольська І.Ю.

71 група – Лукашук - ІІ місце – Максимчук С.Є.

Німецька мова

71 група – Янюк А. - І місце – Поліщук С.О.

51 група – Дмитрієва С. – І місце - Поліщук С.О.

51 група – Штенбрехт А. - І місце – Поліщук С.О.

41 група – Стаднік К. - І місце – Скора Т.Г.

71 група – Олійник Д. - ІІ місце – Поліщук С.О.

Інформатика

72 група – Зімченко Б. - І місце – Шевчук О.В., Вапнічний С.Д.

52 група – Перун А. - І місце – Шевчук О.В., Вапнічний С.Д.

32 група – Миронюк К. - І місце - Шевчук О.В., Вапнічний С.Д.

41 група – Шуляк - ІІ місце - Вапнічний С.Д.

63 група – Шумейко - ІІ місце - Вапнічний С.Д.

63 група – Семенюк - ІІІ місце - Вапнічний С.Д.

Трудове навчання

53 група – Пеньковий П. - ІІ місце – Слобода Л.М.

52 група – Попадюк Ю. - ІІ місце – Канцедал В.В.

Екологія

72 група – Лахманюк О. - І місце – Котюк О.А.

61 група – Бондар Т. - ІІ місце – Бачинська Н.І.

Інформаційні технології

Шумейко М. - І місце - Вапнічний С.Д

Гавенко А. - ІІ місце – Шевчук О.В.

Пірог Р. - ІІ місце – Шевчук О.В.

Блащук В. - ІІІ місце – Шевчук О.В.

Хімія

32 група – Багінський - І місце – Шуляк О.О.

63 група – Шумейко - І місце – Шуляк О.О.

73 група – Тупчієнко - І місце – Шуляк О.О.

41 група Шуляк Н. - ІІ місце – Шуляк О.О.

52 група – Тупчій О. - ІІ місце – Шуляк О.О.

61 група – Дидик А. - ІІІ місце – Шуляк О.О.

Фізкультура

71 група – Мельник М. - ІІІ місце – Цимбалюк В.В.

Міські Інтернет - олімпіади 2013-2014 н.р.

Фізика

52 група – Перун - І місце – Бондарчук С.М.

63 група - Шумейко - І місце – Бондарчук С.М.

Математика

52 група – Пірог - ІІ місце – Демчинська К.Й.

52 група – Перун - ІІ місце – Демчинська К.Й.

61 група – Нич - ІІІ місце – Загоруйко Ю.А.

63 група – Шумейко - ІІІ місце – Загоруйко Ю.А.

72 група – Зімченко - ІІІ місце – Кравець Г.Л.

72 група – Шуляк - ІІІ місце – Кравець Г.Л.

Англійська мова

41 група – Шевченко Д. – Уланівська – Нич Л.М.

52 група – Костюк Д. – Суходольська І.Ю.

61 група – Рупчева А. – Дидик І.І.

61 група - Дидик А – Дидик І.І.

72 група - Шулояк В. – Суходольська І.Ю.

 

Обласні Інтернет - олімпіади 2013-2014 н.р.

Програмування

32 група – Миронюк К. - ІІІ місце – Вапнічний С.Д.

52 група – Вінніченко В. - ІІ місце – Вапнічний С.Д.

52 група – Перун А. - ІІ місце – Вапнічний С.Д.

63 група – Шумейко М. - І місце – Вапнічний С.Д.

Математика

52 група - Перун М. - ІІ місце – Демчинська К.Й.

52 група – Пірог Р. - ІІІ місце – Демчинська К.Й.

72 група – Зімченко Б. - ІІІ місце – Кравець Г.Л.

63 група - Шумейко М. - ІІ місце – Загоруйко Ю.А.

61 група – Нич Е. - ІІ місце – Загоруйко Ю.А.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу

з комп’ютерної графіки і анімації

32 група - Миронюк Костянтин – ІІ місце – вч. Вапнічний С.Д.

Міський етап Конкурсу ім.. П.Яцика

11 група – Гуменюк В. - ІІ місце – Воробчук Г.І.

22 група – Лукасик С. - І місце – Яцюк А.М.

31 група – Панчук - ІІІ місце – Кушпер Н.В.

42 група – Сусько - VІІ місце – Манзюк С.А.

52 група – Тупчій - І місце – Воробчук Г.І.

61 група - Сукманюк - ІІІ місце – Проказюк Л.І.

71 група – Якимовська - І місце – Фабрикіна І.В.

3 клас – Скоц Владислав - І місце – Лахманюк Т.В.

4 клас - Якимовський Микола - ІІ місце – Шкребтій Л.В.

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу

«Розкрилля душі»

72 група – Лахманюк О. – ІІІ місце – Олійник Г.М.

Міський етап Міжнародного мовно-літературного

конкурсу ім..Т.Шевченка

12 група – Проказюк А. – ІІІ місце – Воробчук Г.І, Манзюк С.А.

22 група – Вакарєва М. – І місце – Яцюк А.М.

32 група – Фабрикіна В. - І місце – Фабрикіна І.В.

41 група – Королюк К. – V місце – Кушпер Н.В.

52 група – Пірог Р. - І місце – Воробчук Г.І., Стельмах С.С.

61 група – Сукманюк Т. – ІV місце – Проказюк Л.І.

71 група – Мельник М. – ІІІ місце – Фабрикіна І.В.

Обласний етап Міжнародного конкурсу

з української мови ім.. П.Яцика

22 група – Лукасик С. - ІІІ місце – Яцюк А.М.

71 група – Якимовська О. - ІІІ місце – Фабрикіна І.В.

4 клас – Скоц В. - ІІІ місце – Лахманюк Т.В.

Обласний конкурс

з інформаційних технологій

63 група – Шумейко М. – І місце – Вапнічний С.Д.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

«Історія України і державотворення»

Номінація:

«Література» - Янзюк Д. – Кушпер Н.В.

«Історія» - Демчук В. – Федулова Н.П.

Всеукраїнська акція «День юного натураліста»

І місце

41 група: Королюк                                         42 група: Сукманюк

                Кошик

               Савчук

               Клімчук

               Чаус

               Шевченко

43 група: Боролюк

               Гадайчук

               Байдюк

Всеукраїнський конкурс

«Моя Батьківщина - Україна»

Учасники: Герасимчук

                  Вєрємєєва

                   Зарицька

                   Ковальська

Обласний заочний конкурс МАН 2013-2014 н.р.

Математика

61 група – Нич Е. – І місце – Загоруйко Ю.А.

51 група – Загоруйко О. – ІІ місце – Загоруйко Ю.А.

Українська мова

Рябчун М. - ІІІ місце – Фабрикіна І.В.

Мельник М. - І місце - Фабрикіна І.В.

Геологія, країнознавство

Янзюк Д –   Бельська Т.В.

 

Міський етап конкурсу – захисту наукових робіт МАН 2013-2014 н.р.

 І місце 

     Антонішина Оксана (секція англійська мова) - науковий керівник Суходольська І.Ю.

     Пірог Руслана (секція світова література) – науковий керівник Мальована Р.М. 

     Сукманюк Тетяна (секція літературна творчість) – науковий керівник Проказюк Л.І. 

     Якимовська Оксана (секція валеологія) – науковий керівник Мала О.В. 

     Якимовська Аліна (секція журналістика ) – науковий керівник Олійник Г.М. 

     Тупчій Ольга (секція теологія, релігієзнавство та історія релігії) – науковий керівник Федулова Н.П. 

     Шумейко Максим ( секція інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту) – Вапнічний С.Д. 

     Олійник Даря (секція німецька мова) – науковий керівник Поліщук С.О. 

ІІ місце

    Лукашук Андріяна ( секція англійська мова) – науковий керівник Максимчук С.Є. 

   Тупчієнко Віталій ( секція хімія) – науковий керівник Шуляк О.О. 

   Павлюк Ірина ( секція геологія, геохімія та мінералогія) – науковий керівник Бачинська Н.І. 

   Зайчук Ірина (секція психологія) - науковий керівник Цудзевич С.В. 

   Демчук Вадим (секція історичне краєзнавство) - науковий керівник Федулова Н.П. 

   Лахманюк Ольга (секція історія України) - науковий керівник Федулова Н.П. 

   Перун Андрій ( секція технології і програмування) - науковий керівник Вапнічний С.Д. 

ІІІ місце 

     Шуляк Валерія (секція англійська мова) - науковий керівник Суходольська І.Ю.

 

    ІІ етап конкурсу-захисту наукових робіт МАН 2012-2013 н.р. 

І місце

Войцешина Наталія – науковий керівник Журибіда Л.М.

ІI місце

Олійник Дар’я - науковий керівник Поліщук С.О.

Шевчук Олександр - науковий керівник Шевчук О.В.

ІII місце

Свиридовська Ірина - науковий керівник Олійник Г.М.

Шумейко Максим - науковий керівник Бондарчук С.М.


Міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт МАН

21, 23 грудня 2012 року проходив міський етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт. Гімназію представляли 16 учнів членів гімназійного наукового товариства. Всі учні продемонстрували відмінні знання з предметів та захистили свої роботи на високому рівні. Переможцями стали 16 учнів: 

І місце

1. Шевчук Олександр (секція «Прикладна математика», науковий керівник Шевчук О.В.); 
2. Сукманюк Тетяна (секція «Літературна творчість», науковий керівник Проказюк Л.І.); 
3. Олійник Дар’я (секція «Німецька мова», науковий керівник Поліщук С.О.); 
4. Войцешина Наталія (секція «Англійська мова», науковий керівник Журибіда Л.М.); 
5. Головачук Яна (секція «Географія», науковий керівник Бєльська Т.В.); 
6. Сирота Олена (секція «психологія», науковий керівник Цудзевич С.В.); 
7. Мовчан Світлана (секція «Етнологія», науковий керівник Кушпер Н.В.); 
8. Нараєвська Інна (секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Кобзар Н.С.).

ІІ місце

1. Нич Евеліна (секція «Математика», науковий керівник Загоруйко Ю.А.); 
2. Романченко Віталій (секція «Англійська мова», науковий керівник Уланівська-Нич Л.М.); 
3. Казіміров Олександр (секція «Теоретична фізика», науковий керівник Вапнічний С.Д.); 
4. Шумейко Максим (секція «Аерофізика», науковий керівник Бондарчук С.М.).

ІІІ місце

1. Тупчієнко Віталій (секція «Хімія», науковий керівник Шуляк О.О.); 
2. Зімченко Богдан (секція «Економіка», науковий керівник Бачинська Н.І.); 
3. Гончарук Іван (секція «Теологія та релігієзнавство», науковий керівник Троханчук А.С.); 
4. Свиридовська Ірина (секція «Журналістика», науковий керівник Олійник Г.М.). 

 


Переможцi та призери ІІІ етапу олімпіад 2012-2013 н.р.

З української мови:

ІІ місце - Шумейко Максим, вчитель Фабрикіна І.В.; 
ІІІ місце - Якимовська Аліна, вчитель Яцюк А.М.

З математики:

ІІ місце - Шевчук Олександр, вчитель Кравець Г.Л.; 
ІІІ місце - Сорока Дмитро, вчитель Кравець Г.Л.

З інформатики:

І місце - Шумейко Максим, вчитель Вапнічний С.Д.; 
І місце - Сорока Дмитро, вчитель Вапнічний С.Д. 
ІІ місце - Шевчук Олександр, вчитель Шевчук О.В.; 
ІІІ місце - Романченко Віталій, вчитель Шевчук О.В.;

З історії:

ІІ місце - Тупчій Ольга, вчитель Федулова Н.П.

З англійської мови:

І місце - Рупчева Анастасія, 51 група – вчитель Дидик І.І.; 
ІІ місце - Войцешина Наталія, 72 група – вчитель Журибіда Л.М.; 
ІІ місце - Вакарєва Каріна, 72 група – вчитель Уланівська-Нич Л.М.; 
ІІІ місце - Шуляк Валерія, 62 група – вчитель Суходольська І.Ю..

З німецької мови:

ІІ місце - Дмитрієва Софія , 41 група – вчитель Поліщук С.О.; 
ІІІ місце - Штенбрехт Алла, 41 група – вчитель Поліщук С.О.; 
ІІІ місце - Янюк Анастасія , 61 група – вчитель Поліщук С.О..

З правознавства:

ІІ місце - Рупчева Анастасія, 51 група - вчитель Кобзар Н.С.

З хімії:

ІІІ місце - Тупчій Ольга, 42 група - вчитель Шуляк О.О.; 
ІІІ місце - Шуляк Валерія, 62 група - вчитель Шуляк О.О.

З інформаційних технологій:

І місце - Шумейко Максим, 53 група - вчитель Вапнічний С.Д. 

 


Переможцi та призери ІV етапу олімпіад 2012-2013 н.р.

З інформатики:

ІІ місце - Шумейко Максим, вчитель Гриб Г.А; 
ІІІ місце - Сорока Дмитро, вчитель Вапнічний С.Д. 

 

Наші досягнення у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Географія

ІІ місце – Тупчій О. – 42 група, вч. Бачинська Н.І. 
Павлюк І. – 62 група, вч. Бачинська Н.І. 
ІІ місце – Шумейко М. – 53 група, вч. Бєльська Т.В.

Фізика

І місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д. 
ІІ місце – Сидорчук К. – 62 група, вч. Бондарчук С.М. 
Карачов О. – 42 група, вч. Бондарчук С.М 
ІІІ місце – Сорока Д. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.

Математика

І місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Кравець Г.Л. 
ІІ місце – Сорока Д. – 72 група, вч. Кравець Г.Л. 
Зіімченко Б. – 62 група, вч. Кравець Г.Л. 
Шевченко Д. – 31 група, вч. Луцюк Ю.В. 
Сторожук А. – 22 група, вч. Кустова О.М. 
ІІІ місце – Пірог Р. – 42 група, вч. Демчинська К.Й. Нич Е. – 51 група – вч. Луцюк Ю.В.

Історія

І місце – Стаднік В. – 71 група, вч. Кобзар Н.С. 
Тупчій О. - 42 група, вч. Федулова Н.П. 
ІІІ місце – Яготин – 53 група, вч. Кобзар Н.С. 
Лахманюк О. – 62 група, вч. Федулова Н.П.

Біологія

І місце – Костюк Д. – 42 група, вч. Мала О.В. 
Нетичук А. – 51 група, вч. Мала О.В. 
ІІ місце – Асадова А. – 42 група, вч. Мала О.В. 
Лахманюк О. – 62 група, вч. Мала О.В. 
ІІІ місце – Карачов О. – 62 група, вч. Мала О.В.

Економіка

І місце – Нич Е. – 51 група, вч. Бєльська Т.В. 
ІІІ місце – Федорчук А. – 51 група, вч. Бєльська Т.В 
Зімченко Б. – 62 група, вч. Бачинська Н.І. 
Міцкевич В. – 73 група, вч. Бачинська Н.І.

Українська мова і література

І місце – Сукманюк І. – 32 група, вч. Стельмах А.В. 
Якимовська А. – 41 група – вч. Яцюк А.М. 
Шумейко М. – 53 група, вч. Фабрикіна І.В. 
Антонішина О. – 62 група, вч. Олійник Г.М. 
ІІІ місце – Сирота О. – 71 група, вч. Воробчук Г.І.

Англійська мова

І місце – Гладчук В. – 41 група, вч. Сергеєва А.В. 
Рупчева А. – 51 група, вч. Дидик І.І. 
Шуляк В. – 62 група, вч. Суходольська І.Ю. 
Вакарєва К. – 72 група, вч. Уланівська-Нич Л.М. 
ІІ місце – Петрук Ю. – 51 група, вч. Уланівська-Нич Л.М. 
Дидик А. – 51 група, вч. Дидик І.І. 
Зімченко Б. – 62 група, вч. Суходольська І.Ю. 
Войцешина Н. – 72 група, вч. Журибіда Л.М.

Німецька мова

І місце – Гнатюк К. – 41 група, вч. Поліщук С.О. 
Штенбрехт А. – 41 група, вч. Поліщук С.О. 
Янюк А. – 61 група, вч. Поліщук С.О.
ІІ місце – Дмитрієва С. – 41 група, вч. Поліщук С.О. 
Федорук А. – 51 група, вч. Скора Т.Г. 
Олійник Д. – 61 група, вч. Поліщук С.О. 
Петришина Д. – 61 група, вч. Поліщук С.О.

Інформатика

І місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Шевчук О.В. 
Шумейко М. – 53 група, вч. Вапнічний С.Д. 
ІІ місце – Сорока Д. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д. <br>ІІІ місце – Романченко В. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.

Правознавство

І місце – Рупчева А. – 51 група, вч. Кобзар Н.С. 
ІІ місце – Демчук В. – 61 група, вч. Федулова Н.П. 
ІІІ місце – Шуляк В. – 62 група, вч. Федулова Н.П. 
Сирота О. – 71 група, вч. Кобзар Н.С.

Хімія

І місце – Шуляк Н. – 31 група, вч. Шуляк О.О. 
Тупчій О. – 42 група, вч. Шуляк О.О. 
Шуляк В. – 62 група, вч. Шуляк О.О. 
ІІ місце – Шумейко М. – 53 група, вч. Шуляк О.О. 
Петрук Ю. – 51 група, вч. Шуляк О.О.
Цимбалюк В. – 72 група, вч. Шуляк О.О.

Інформаційні технології

І місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Шевчук О.В. 
Шумейко М. – 53 група, вч. Гриб Г.А. 
Гриб Т. – 42 група, вч. Вапнічний С.Д. 
ІІ місце – Гавенко А. – 62 група, вч. Шевчук О.В. 
ІІІ місце – Казіміров О. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д. 
Нич Е. – 51 група, вч. Вапнічний С.Д.

Педагогіка і психологія

ІІ місце – Рибалко В. – 71 група, вч. Цудзевич С.В. 
ІІІ місце – Міщук А. – 73 група, вч. Цудзевич С.В. 

КОНКУРСИ

Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

І місце – Лукасик С. – 12 група, вч. Яцюк А.М. 
Фабрикіна В. – 22 група – вч. Фабрикіна І.В. 
Шевченко Д. – 31 група, вч. Кушпер Н.В. 
Петрук Ю. – 51 група, вч. Проказюк Л.І. 
Якимовська О. – 61 група, вч. Фабрикіна І.В. 
ІІ місце – Бондар А. – 72 група, вч. Фабрикіна І.В. 
ІІІ місце – Якимовська А. – 41 група, вч. Яцюк А.М.

Міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка

І місце – Вакарєва М. – 12 група, вч. Яцюк А.М. 
Сукманюк Т. – 22 група – вч. Фабрикіна І.В. 
Шевченко Д. – 51 група, вч. Проказюк Л.І. 
Петрук Б. – 63 група, вч. Стельмах С.С. 
Вакарєва К. – 72 група, вч. Фабрикіна І.В. 
ІІ місце – Янковська М. – 21 група, вч. Кушпер Н.В. 
Чаус В. – 31 група, вч. Кушпер Н.В. 
ІІІ місце – Тупчій О. – 42 група, вч. Воробчук Г.І.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу Інформаційних технологій

ІІ місце – Шумейко М. – 53 група, вч. Вапнічний С.Д. 
ІІІ місце – Казіміров О. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.

Обласна Інтернет-олімпіада з інформатики

І місце – Сорока Д. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д. 
ІІ місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Шевчук О.В. 
Шумейко М. – 53 група, вч. Вапнічний С.Д. 
ІІІ місце – Перун А. – 44 група, вч. Вапнічний С.Д.

2011-2012 навчальний рік 

Моніторинг участі команди Старокостянтинівської гімназії у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 
 

Моніторинг участі учнів Старокостянтинівської гімназії 
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 
 
Моніторинг участі учнів гімназії у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН 

Моніторинг участі учнів гімназії у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН 
 
Участь гімназистів у предметних конкурсах 

Міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт МАН

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010 році взяли участь 20 учнів гімназії. На розгляд журі було подано роботи за такими відділенями.
•Історико-географічне - 5 (наукові керівники: Кобзар Н.С., Бєльська Т.В., Чайка Р.Б.)
•Філології та мистецтва - 8 (наукові керівники: Проказюк Л.І., Фабрикіна І.В., Олійник Г.М., Мальована Р.М., Сергеєва А.В,, Часник І.С.)
•Математики - 2 (наукові керівники Загоруйко Ю.А., Буртова Л.М.) •Економіки - 1 (науковий керівник - Бачинська Н.І.) •Комп'ютерних наук - 1 (науковий керівник - Шевчук О.В.) •Хімії, біології - 3 (наукові керівники: Мала О.В., Шуляк О.О., Цудзевич С.В.) 
Рішенням журі та оргкомітету конкурсу переможцями визнано 8 учнів гімназії у таких секціях: 
Мистецтво - Зарічна Вікторія (учениця 71 групи) - вч. Проказюк Л.І. 
Літературна творчість - Зайшла Аліна (учениця 71 групи) - вч. Проказюк Л.І. 
Українська література - Партасюк Ольга (учениця 71 групи) - вч. Фабрикіна І.В. 
Німецька мова - Перетятько Алєся (учениця 71 групи) - вч. Скора Т.Г. 
Археологія - Гончарук Василь (учень 71 групи) - вч. Кобзар Н.С. 
Англійська мова - Рябова Юліана (Учениця 61 групи) - вч. Сергеєва А.В. 
Англійська мова - Нестерчук Ірина (учениця 71 групи) - вч. Часник І.С. 
Мультиплікаційні системи, навчальні та ігрові програми - Старушик Артем (учень 52 групи) - вч. Шевчук О.В. 

Призові місця у І етапі конкурсу вибороли 6 учнів гімназії у таких секціях: 
Зарубіжна література - Воробчук Михайло (учень 61 групи) - вч. Мальована Р.І. ІІІ місце. 
Математичне моделювання - Позднякова Олена (учениця 52 групи) - вч. Загоруйко Ю.А. - ІІІ місце 
Психологія - Ковтуцька Марина (учениця 52 групи) - вч. Цудзевич С.В. - ІІІ місце 
Медицина - Шокот Наталія (учениця 71 групи) - вч. Шуляк О.О. - ІІІ місце 
Біологія Людини - Петровська Яна (учениця 61 групи) - вч. Мала О.В. - ІІ місце 
Фінанси, грошовий обіг і кредит - Корчинська Альона (учениця 62 групи) - вч. Бачинська Н.І. - ІІм.

Наші досягнення у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

У міському етапі предметних олімпіад взяли участь 69 учнів гімназії. Призерами визначено 39 учнів гімназії, що є найвищимпоказником серед шкіл міста. З 39 призерів - 17 учнів гімназіївибороли І місце, 12 учнів - ІІ місце, 10 учнів - ІІІ місце. 
Відповідно до представництва гімназії по навчальних дисциплінах результати такі:
  • Українська мова і література: 6 учасників - 4 призери 
    (І місце - Вакарєва Каріна (вч. Фабрикіна І.В.) - 8кл. 
    ІІ місце - Ковтуцька Марина (вч. Манзюк С.А.) - 9кл. 
    Мельник Марина (вч. Фабрикіна І.В) - 7кл. 
    ІІІ місце - Кондратюк Катерина (вч. Олійник Г.М.) - 11кл)
  • Англійська мова: 7 учасників - 7 призерів 
    (І місце - Масленікава Жанна (вч. Максимчук С.Є.) - 11кл. 
    Крупка Софія (вч. Суходольська І.Ю.) - 10кл. 
    Вакарєва Каріна (вч. Уланівська-Нич Л.М.) - 8кл. 
    ІІ місце - Боднар Євген (вч. Максимчук С.Є.) - 11кл. 
    Майхер Валерій (вч. Журибіда Л.М.) - 8кл. 
    ІІІ місце - Петровська Яна (вч. Суходольська І.Ю.) - 10кл. 
    Колесник Ірина (вч. Гуменюк Л.О.) - 9кл.)
  • Німецька мова: 5 учасників - 5 призерів 
    (І місце - Перетятько Алєся (вч. Скора Т.Г.) - 11кл. 
    Ниник Дарія (вч. Скора Т.Г.) - 10кл. 
    Білінська Дарія (вч. Скора Т.Г.) - 9кл. 
    Браун Юлія (вч. Поліщук С.О.) - 8кл. 
    ІІ місце - Болкун Сергій (вч. Скора Т.Г.) - 10кл.)
  • Історія: 5 учасників - 3 призери 
    (ІІ місце - Єлісеєнко Олександр (вч. Федулова Н.П.) - 9кл. 
    ІІІ місце - Позднякова Олена (вч. Федулова Н.П.) - 9кл. 
    Зарічна Вікторія (вч. Кобзар Н.С.) - 11кл.)
  • Інформатика: 6 учасників - 2 призери 
    (І місце - Шевчук Олександр (вч. Шевчук О.В.) - 8кл. 
    ІІ місце - Сорока Дмитро (вч. Вапнічний С.Д.) - 8кл.)
  • Біологія: 6 учасників - 3 призери 
    (І місце - Петровська Яна (вч. Мала О.В.) - 10кл. 
    Корвацька Катерина (вч. КотюкО.В.) - 8кл. 
    ІІ місце - Больних Олександр (вч. Мала О.В.) - 9кл.)
  • Хімія: 4 учасники - 2 призери 
    (ІІ місце - Шевчук Олксандр (вч. Шуляк О.О.) - 8кл. 
    ІІІ місце - Керсак Катерина (вч. Кривьонок Л.М.) - 11кл.)
  • Географія та краєзнавство: 5 учасників - нема призерів.
  • Економіка: 4 учасники - 4 призери 
    (І місце - Корчинська Альона (вч. Бачинська Н.І.) - 10кл. 
    Позднякова Олена (вч. Бєльська Т.В.) - 9кл. 
    ІІ місце - Поліщук Дмитро (вч. Бачинська Н.І.) - 10кл. 
    ІІІ місце - Керсак Катерина (вч. Бєльська Т.В.) - 11кл.)
  • Трудове навчання: 4 учасники - 1 призер 
    (ІІ місце - Кравець Юлія (вч. Канцедал В.В.) - 9кл.)
  • Основи правознавства: 3 учасники - 1 призер 
    (І місце - Ориник Надія (вч. Федулова Н.П.) - 9кл.)
  • Математика: 7 учасників - 5 призерів 
    (І місце - Спекторук Дмитро (вч. Загоруйко Ю.А.) - 9кл. 
    Шевчук Олександр (вч. Кравець Г.Л.) - 8кл. 
    ІІ місце - Казіміров Олександр (вч. Кравець Г.Л.) - 8кл. 
    ІІІ місце - Поліщук Дмитро (вч. Кустова О.М.) - 10кл. 
    Рупчева Анастасія (вч. Буртова Л.М.) - 6кл.)
  • Фізика: 7 учасників - 2 призери 
    (ІІ місце - Казіміров Олександр (вч. Вапнічний С.Д.) - 8кл. 
    ІІІ місце - Спекторук Дмитро (вч. Бондапрчук С.М.) - 9кл)

Журі міских олімпіад відзначило високий рівень підготовки учнів гімназії

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.