Аналіз

виховної роботи Старокостянтинівської гімназії

у 2012-2013 навчальному році

Виховна система гімназії – це змістовно насичене й суспільно значуще творче життя педагогів, учнів, батьків, головним завданням якого є розвиток не тільки інтелекту, а й особистісних якостей учнів.

У 2012-2013 навчальному році виховна робота в школі була спрямована на вирішення виховної проблеми «Морально – духовний розвиток та виховання патріотичних почуттів підростаючого покоління»,на виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», Законів України «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про охорону здоров'я», Закону України «Про охорону дитинства», Концепції виховання дітей та молоді в національній системі освіти, Концепції громадянської освіти в Україні, Концепції превентивного виховання дітей та молоді, Закону України «Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення», Комплексної програми профілактики запобігання поширенню алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та СНІДУ серед населення міста , програми затвердженої Міністерством освіти і науки України «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів».