Конкурс –захист  учнівських науково-дослідницьких робіт МАН-2020  фінішував

Фінальний  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України завершився! Реформа конкурсу! Постерний захист, наукова конференція, онлайн-голосування…

Усі чотири конкурсні дні були днями позитивних  емоцій і переживань.

Не зважаючи ні на що, ми перемагаємо. Ми піднімаємо прапор Старокостянтинівської гімназії. Старокостянтинів - у фіналі!

Тож вітаємо Вікторію Дерикот, ученицю 72 групи Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, яка виборола ІІ місце на заключному етапі Всеукраїнського конурсу-захисту  учнівських науково-дослідницьких робіт МАН-2020, відділення мовознавства, секція «Українська мова». А також  її  наукового керівника – учителя української мови та літератури, вчителя-методиста Інну Фабрикіну.  Ви найкращі! Ви молодці!  Так тримати!