Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Міністерством освіти і науки України погоджено 28 проєктів на реалізацію програми   «Спроможна школа для кращих результатів» у 2021 році згідно з пункту 9 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми ,,Спроможна школа для кращих результатів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 12 лютого 2020 року №100 (зі змінами). Серед закладів, які реалізовуватимуть проєкт, - Старокостянтинівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Урядова програма “Спроможна школа для кращих результатів” – це фінансова підтримка закладів освіти на закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Реалізація цієї програми допоможе створити більш безпечне та комфортне середовище для кожного учня та вчителя.

Наприкінці грудня 2021 року потужний осередок для творчості учнів прибув до нашого навчального закладу. За допомогою STEM-лабораторії учні НВК зможуть моделювати, конструювати, вивчати робототехніку, електроніку, графіку та інженерію в комплексі, а природничі дисципліни – фізику, хімію, біологію, інформатику та технології – за допомогою дослідів та експериментів.

Прозорість та інформаційна відкритість закладу