Вся гімназійна родина зібралася на традиційне свято прощання зі школою. З найщирішими побажаннями до випускників звернулась директор гімназії Боднар Л.М., перші вчителі, куратори та батьки. Учні підготували надзвичайний, незабутній концерт, з теплими, щирими побажаннями дирекції, батькам, вчителям.

Випускний вечір. Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості та смутку, світлої печалі... Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Серце переповнює любов до життя, до рідних людей! Цього дня пролунав прощальний вальс для наших випускників. Світанкова зоря покликала їх унезвідані далі, різнобарв'я життя для праці й радості! Успіхів вам, наші любі випускники!