knugomania-2014Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2014» є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади ІІ ступеня та/або бібліотеки.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2002 року. Участь можуть брати усі охочі учні 6, 7, 8 класів. Головною метою конкурсу є заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення соціального значення бібліотек.

Під час Конкурсу учасники читають книжки і нотують прочитане у спеціальних щоденниках. Переможцями стають діти, які зможуть цікаво і грунтовно переказати і проаналізувати зміст прочитаних книг.

«Книгоманія-2014» – це:

•Чудова нагода долучитись до наймасштабнішого конкурсу дитячого читання в Україні.

•Можливість проявити себе у громадській діяльності.

•Нові цікаві і корисні знайомства з журналістами, видавцями, бібліотекарями, педагогами, письменниками України.

•Можливість виграти подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль у травні і відвідати безліч цікавих подій.

Конкурс проводиться в три етапи:

1-й етап (28 січня – 28 лютого) проводиться в шкільній бібліотеці.

2-й етап (1 березня – 23 березня) міський/районний.

3-й етап (24-30 березня) обласний.

Переможці 1 і 2 етапів здобувають звання відповідно «Найкращий читач бібліотеки» і «Найкращий читач району/міста». Переможці 3 етапу отримують звання «Найкращий читач України» і головний приз – поїздку до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», котрий є складовою Міжнародного дитячого фестивалю. Під час фестивалю Книгоманія переможці конкурсу мають насичену програму зустрічей з письменниками, конкурсів, квестів та інших розваг.