18 січня 2013 року було надзвичайним днем у гімназії, наповнений цікавими подіями та урочистістю. Розпочався день з святкової лінійки для учнів. Привітала з 20-річчям гімназії всіх членів гімназійної родини директор Журибіда Л.М.. 8 учнів одержали грамоти та подарунки, серед них призери та переможці олімпіад, конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН, призери конкурсів та проектів , активісти художньої самодіяльності, а також клуб бально-спортивного танцю «Твіст» та гімнастична студія «Грація». Солодощі та грамоти одержали найкращі класи – 4-Б (класовод Прокоф’єва Л.Є.), 21 група(куратор Каяфюк О.М.), 72 група (куратор Фабрикіна І.В.). Кульмінацією свята був «Диво-торт», який дістався кожному гімназисту. Від імені батьків з ювілейною подією присутніх привітала голова батьківського комітету гімназії Руда Л.І.
Святковий день відзначився проведенням дня учнівського самоврядування, спортивним святом для І курсу, інтерактивними іграми та годинами творчого спілкування в кожному класі.