Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

13 вересня 2013 року   в гімназії відбулось перше засідання   науково-методичної ради, на   якому було розглянуто питання організації даного напрямку роботи в закладі в 2013-2014 н.р..

Голова методичної ради Суходольська І.Ю. поставила на порядок денний   питання аналізу методичної роботи   в минулому навчальному році та визначення пріоритетних напрямків   науково-методичної   роботи   в новому навчальному році. Заступник   директора з навчально-виховної роботи Яцюк А.М. ознайомила   присутніх з результативністю роботи предметних кафедр , творчих груп. Моніторинг свідчить про ефективність організації методичної роботи кафедр іноземної філології ( завкафедрою Уланівська-Нич Л.М.), української філології ( завкафедрою Фабрикіна І.В.), фізико-математичних наук ( завкафедрою Загоруйко Ю.А).

Члени науково-методичної   ради   ознайомилися з Концепцією роботи гімназії на 2013-2018 рр. та основними завданнями , які ставляться перед колективом на цей навчальний рік   з метою реалізації нової науково-методичної   проблеми закладу «Формування інформаційно – комунікаційної та комунікативної компетентностей учнів на засадах особистісно – орієнтованого та діяльнісного підходів».

Директор   гімназії Л.М.Журибіда наголосила на необхідності активізації діяльності всіх педагогів щодо участі   в новітніх освітніх проектах та міжнародного партнерства.

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.