30 травня в Старокостянтинівській   гімназії, як і в усіх школах України, пролунав останній дзвінок.

З вітальним словом перед гімназистами виступила директор гімназії Боднар Л.М. та головний спеціаліст управління освіти Лавринюк О.М. Були нагороджені найкращі учні за перемогу в міському та обласному етапах Всеукраїнських олімпіад,  І та ІІ етапах конкурсу-захисту МАН, були визначені найактивніші класні колективи – 32 група та 52 група, відзначені цінними подарунками найактивніші члени ради самоврядування гімназії, нагороджені призери гімназійного конкурсу читців поезії    Т.Г. Шевченка, присвяченого 200 - річчю Великого Кобзаря, спортивними дипломами - учні, що мали честь представляти гімназію на міських спортивних змаганнях. Свято Останнього дзвінка радісне і водночас сумне. Радісне, бо попереду літні канікули, а сумне, бо для випускників дзвінок пролунав востаннє. Востаннє він продзвенів у безтурботному дитинстві й покликав усіх у світ дорослого життя з усіма його турботами та проблемами. Але яким би воно не стало, скільки б задоволення, радості й щастя не принесло, любі випускники, обов'язково згадуйте і рідну гімназію, і друзів, і цю хвилюючу мить, і своїх учителів!

Ми чуємо, дзвенить дзвінок,

І ось пройшов останній наш урок.

І в це чудове, урочисте свято,

Ви чуєте вітань багато:

Спасибі Вам, за те, що були з нами,

За те, що вчили нас роками,

За всю освіту що дали, -

Людину в нас ви зберегли!