Табір відпочинку «Веселка» працював на базі Старокостянтинівської гімназії. Дитячий табір створений з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Пришкільний табір працював з 2 червня 2014 р. по 20 червня 2014 р. з 9 год до 15 год.

Зарахування дітей до табору відпочинку здійснювалося на основі заяв батьків,опікунів.

Враховуючи вікові особливості та інтереси дітей, було створено 8 загонів:

-  1-й загін «Мурашки» - 1-Б, 3-А класи ( вихователі: Томашкевич Т.В., Герасимчук І.М.);

-  2-й загін «Промінчик» - 2-А, 2-В класи ( вихователі: Мудрик О.І.,Зайчук Т.І.);

-  3-й загін «Сонечко» - 2-Б, 2-Г класи ( вихователі: Дяченко Л.В., Янович Н.В.);

-  4-й загін «Дружба» - 1-В, 1-Г, 3-Б, 3-В класи ( вихователі: Колотило Н.А., Боднар С.М.,

Перепічка І.В., Григорчук В.В., Шкребтій Л.В.);

-  5-й загін «Бджілка» - 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г класи ( вихователі: Лахманюк Т.В., Вознюк Л.М.,

Кріль О.В., Мартинюк О.М.);

-  6-й загін «Дзвіночки» - 11 група ( вихователь: Воробчук Г.І.);

-  7-й загін «Ромашка» - 12 група ( вихователь: Гуменна О.В.);

-  8-й загін «Росинка» - 13 група ( вихователь: Літнарович К.В.).

Ще до відкриття табірної зміни кожен загін разом з вихователями виготовили свою газету, вивчили девіз, обрали командира загону.

Урочиста лінійка, присвячена відкриттю дитячого оздоровчого табору «Веселка» пройшла 2 червня в актовій залі гімназії. На лінійці були присутні поважні гості: начальник міського відділу освіти Пасічник А.П., директор Старокостянтинівської гімназії Боднар Л.М., заступник директора по початковій школі Горбаток Т.С., заступник директора по виховній роботі Трубецька О.В.

Командири восьми загонів здали рапорти командиру дружини Мельник Анні, після чого від дівчинки-веселки отримали кольорові стрічки з завданнями.

З щирими словами привітань до всіх присутніх звернулися начальник відділу освіти Пасічник Анатолій Панасович та начальник табору Прокоф'єва Любов Євгенівна.