Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

Оголошується набір учнів для участі у подорожі:

"Екскурсії по Європі + англійська мова в Лондоні"

Подорож відбудеться 20.06.2014

Берлін - Брюссель / або Лейпциг - Антверпен - Лондон - Оксфорд -
Стредфорд-на-Ейвоні / або Брайтон + замок Лідс - Париж + Діснейленд - Прага - Вроцлав


Подорож по найцікавішим містам Європи!

Проживання в Лондоні в приймаючій сім'ї!

Щоденні уроки англійської мови в школі Лондона!

Супровід вчителів гімназії!

Заявки приймаються до 15 грудня 2013р.

Заявки необхідно подати Боднар Л.М.

                                   Доленко В.П.

 День 1

Київ - Львів. Виїзд групи поїздом до Львова. Для туристів з інших міст виїзд здійснюється самостійно.

День 2

Прибуття до Львова. Збір групи на ж \ д вокзалі. Посадка в автобус. Переїзд до Польщі. Вечеря. Ночівля на території Польщі.

День 3

Берлін / Лейпциг. Сніданок. Виїзд в Берлін / або Лейпциг. Берлін - один з найяскравіших і енергійних міст Європи, екскурсія по місту: Олександр платц, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський мур, Потсдамер Платц - берлінський Вавилон та ін Лейпциг - старовинне місто, місто ярмарків, місто казка! З безліччю прекрасних пам'яток: Ратуша, Королівський будинок, де колись зупинявся Петро I, будинок ярмарків, будівля старої біржі, пам'ятник Битві народів - найбільший в Європі. Пізній обід. Ночівля в готелі на території Німеччини.

День 4

Брюссель / Антверпен. Сніданок . Виїзд до Брюсселя / або Антверпен. Пішохідна екскурсія по місту: Атоміум - збільшена в 160 млрд разів молекула заліза , Гранд -Плас - одна з найкрасивіших площ , будівлі міської ратуші , « Хлібний дім» , знаменитий « Маннекен - піс » , якого бельгійці любовно називають « найстарішим громадянином столиці» і ін . Антверпен - місто мистецтва: музеї, галереї , біржі антикварів , художні майстерні його просто переповнюють. І це зрозуміло , адже саме тут народилися Рубенс , Антуан Ван Дейк , Пітер Брейгель . Це також другий за величиною порт Європи і найбільший світовий центр ограновування алмазів. Виїзд в Кале. Поромна переправа через Ла - Манш. Переїзд до Лондона. Розселення в сім'ях / резиденції. Вечеря . Ночівля .

День 5

Лондон. Сніданок. Уроки англійської мови (3 години). Ланч *. Оглядова екскурсія по місту: Вестмінстерський палац, більш відомий як Будинок Парламенту, Букінгемський палац - резиденцію королеви, Вестмінстерське Абатство, London Eye, Трафальгарська площа тощо. У вільний час пропонуємо відвідати Національну галерею - цілий каталог шедеврів образотворчого мистецтва або Британський музей - величезну скарбницю загальнолюдських цінностей починаючи від Стародавнього світу і античності і до нового часу. Вечеря. Ночівля.

День 6

Лондон. Сніданок. Уроки англійської мови (3 години). Ланч *. Виїзд в серці Лондона - Сіті. Факультативно, відвідування Собору Св. Павла: огляд крипти, підйом в Галерею шепоту. Собор є резиденцією єпископа лондонського і духовним центром Сіті, а ще тут проходило вінчання принца Чарльза і принцеси Діани; екскурсія у фортецю Тауер, впізнанну визначне в усьому світі, що є візитною карткою Лондона. Вечеря. Ночівля.

День 7

Лондон . Сніданок . Уроки англійської мови ( 3 години). Ланч * . Факультативна екскурсія в один з королівських палаців : Віндзорський палац / або Хемптон Корт Палас - самий мальовничий палац Англії і один з найкрасивіших палацових комплексів у світі . Побудований в якості королівської резиденції короля Генріха VIII . Ви зможете ознайомитися з виставковим залом , кухнею епохи Тюдорів , королівськими апартаментами , знаменитим парком- лабіринтом , який є одним з найбільших в Європі. Віндзорський палац - резиденція британських монархів. Протягом більше 900 років замок є символом великої монархії і у Вас є унікальна можливість побувати в королівських покоях , в каплиці Святого Георгія , де знаходяться поховання багатьох англійських королів. Ви побачите апартаменти , прикрашені роботами Ван Дейка , Рембрандта та інших відомих художників , меморіал князю Альберту , ляльковий будиночок королеви Мері, виставку королівської посуду та ін . Вечеря . Ночівля .

День 8

Лондон. Сніданок. Уроки англійської мови (3 години). Вручення сертифікатів. Ланч *. Факультативно: відвідування музею воскових фігур Мадам Тюссо - одного з найбільших музеїв воскових фігур у світі. Вас чекає зустріч з улюбленими акторами і зірками Голлівуду! Прогулянка по Бейкер стріт до музею Шерлока Холмса - адреса героя детективних історій, придуманих сером Артуром Конан Дойлем, добре відомий шанувальникам знаменитого письменника в усьому світі. Вечеря. Ночівля.

День 9

Лондон . Сніданок . Факультативно , екскурсійна поїздка по найвідомішим містам Британського королівства : м. Оксфорд і Стретфорд -на- Ейвоні / або м.Брайтон і замок Лідс . Оксфорд - отримав свій легендарний статус справжнього університетського міста за Генріха II і це завдяки двом древнім коледжам - Балліоля і Мертону , а також розкішному коледжу Магдалини . Найстаріший ботанічний сад , критий ринок , Бодліанська бібліотека - налічує 2 млн. томів , Шелдонській - головні символи міста , його невід'ємні частини. Стретфорд -на- Ейвоні - це старовинне місто - батьківщина Шекспіра. Ви побачите будинок , де народився Шекспір ​​, парк Knot Garden , старовинна садиба Хол , де жили старша дочка Шекспіра Сьюзен і її чоловік та ін . Брайтон розташований на південному узбережжі Англії , на березі протоки Ла- Манш і вважається жвавим морським курортом Англії - « London by the Sea ». Тут зосереджено безліч цікавих пам'яток: Королівський павільйон , який англійці з називають «англійським тадж -Махалом » , парк королеви , західний мовляв , а також безліч магазинів і розваг. Замок Лідс - виглядає так , як повинен виглядати середньовічний англійський замок - романтично і загадково . Розташований на двох островах посеред озера на 200 га Кентской землі , це був улюблений замок вибагливого Генріха VIII . Ви познайомитеся з унікальною давньої атмосферою замку , побачите королівські зали , заповнені безцінними картинами і старовинними меблями , зможете погуляти по лабіринту , відвідати підземний грот , пташник та багато іншого. Повернення до Лондона. Вечеря . Ночівля .

День 10

Париж. Сніданок. Виїзд в Дувр, поромна переправа. Прибуття в Париж в другій половині дня, оглядова екскурсія по місту: Собор Паризької Богоматері, Базиліка Сакре-Кер, Вандомська площа, Єлисейські поля, Площа Згоди, Сорбонна і ін. Підйом на Ейфелеву вежу - символ Франції / або вечірня прогулянка на кораблику по Сені. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 11

Париж - Діснейленд. Сніданок. Виїзд в Діснейленд. Це цілий світ чудес і розваг на площі 2000 гектарів! За задумом Уолта Діснея цей чарівний світ створювався не тільки для дітей, а й для їхніх батьків. Це місце, де збуваються всі мрії!. Відпочинок у парку. Вечеря *. Виїзд до Праги, нічний переїзд по території Німеччини.

День 12

Прага. Сніданок *. Прага - прекрасне місто, де в одному місці зібрані архітектурні пам'ятники, готичні замки і собори: Карлів міст, Клементінум, Староместкой вежу і ратушу, собор святого Вітта та ін. Пізній обід. За бажанням туристів, відвідування Аквапарку «Аква Дрім»: водні атракціони і басейни з прозорою блакитною водою, гірки, водоспади і безліч різних розваг, принесуть «море задоволення», як для дітей, так і для їхніх батьків. Пізній обід. Переїзд до Вроцлава. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 13

Вроцлав.  Завтрак. Выезд группы во Львов. Посадка на поезд. Выезд в Украину.

День 14

Київ. Прибуття до Києва зарозкладом.

ВАРТІСТЬ ТУРУ: для дітей до 18 років: 765 € + 580 грн. + Конс. послуги Посольств; · Консульські послуги Посольства Великобританії (110 €);
· Консульські послуги пос-ва Шенгену для туристів до 18 років - 220 грн.;

 У вартість програми включено:
· Проживання в готелях 2 * -3 * в Польщі , Німеччині , Парижі , Празі ;
Лондон проживання в сім'ях , 2-3-4 місне розміщення ;
· Харчування згідно програми ( можливі заміни деяких вечерь на пізні обіди ) ; харчування в Лондоні - сніданок , ланч * , вечеря; в дорозі харчування - ланч * ( бутерброд , печиво , + сік або мін . Вода) ;
· Екскурсійне обслуговування в Берліні , Брюсселі ( або Лейпцигу , Антверпені ) , Лондоні , Парижі , Празі з дипломованим російськомовним гідом ;
· Проїзд на поїзді (купе ) , проїзд комфортабельним автобусом (аудіо - , відео система , кондиціонер) ;
· Медична страховка , оформлення виїзних документів .

 У вартість програми не включено:

 вхідні квитки в музеї, замки, атракціони та факультативні екскурсії;
· Проїзд на громадському транспорті;
· Особисті витрати, додаткове харчування.

   Орієнтовна вартість факультативної програми і вхідних квитків при групі від 25 осіб * :
 London Eye - 15 (діти до 15 років) / 25 € ; Вестмінстерське Абатство - 20/ 25 € , Лондонський Тауер - 40 /45 € , Віндзорський замок / або Хемптон Корт Палас - 45 /55 € ; Собор Св. Павла - 15 / 20 € , Музей мадам Тюссо - 40 (діти до 15 років) / 45є , екскурсія з гідом на весь день: Оксфорд , Стретфорд -на- Ейвоні - 45 € / або Брайтон і замок Лідс - 55 € ( вкл. вхід в замок ) , відвідування парку розваг « Disneyland » (весь день) - 50/ 60 € ; Ейфелева вежа / або прогулянка на кораблику по Сені - 15 /17 Є , аквапарк «Аква Дрім » - 12 /15 € .


 

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.