З метою популяризації творчості Кобзаря у традиційні Шевченківські березневі дні у школах проводяться заходи, що дають можливість більше дізнатися про нашого генія, співця – провидця, феноменальну людину, художника, мислителя, пророка – Тараса Григоровича Шевченка.

Учні 21 групи провели незвичайний літературний урок юних шевченкознавців «Чи знаю я Шевченка?» Старші учні із 62 групи підготували для шестикласників різнопланові завдання та конкурси, які розширили і поглибили знання учнів про Великого Кобзаря.

Усе прекрасне на землі створено любов’ю і в ім’я любові. Видатні люди, натхненні високим почуттям, здійснювали подвиги, робили відкриття, створювали шедеври. Історія їхнього кохання – це ключ до розуміння їхнього внутрішнього світу, джерела духовної енергії. Це стосується і творчого генія Тараса Шевченка.

Із благоговійним трепетом наважилися торкнутися найтонших струн душі нашого великого поета учні 62 групи під час проведення усного журналу «Жінки в житті та творчості Кобзаря». Кого любив він, і хто любив його? Хто з жінок своїм полум’яним почуттям надихнув його на створення вершинних поезій? Хто своєю щирою любов’ю осяяв йому дорогу?

11 березня у Старокостянтинівській гімназії було проведено свято у 3 – В класі «Тарас Шевченко – великий співець України», метою якого було розкрити значення творчості поета, розширити знання учнів про життєвий і творчий шлях поета, спонукати до поглибленого вивчення художньої спадщини Кобзаря, розвивати навички культури усного мовлення, виховувати любов та шану до рідного слова. Класний керівник: Зайчук Тетяна Іванівна.

Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html