З 10 грудня в гімназії розпочався Всеукраїнський тиждень права з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.  У кожному класі протягом тижня був  проведений Всеукраїнський урок правових знань на тему «Права людини». Було організовано: книжкову виставку у бібліотеці, тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру. Оголошено конкурс серед учнів    I- II курсів   на  тему «Права  дитини  в малюнках». V-XII  курси переглянули науково-популярні фільми з правової тематики. Учні IV курсу  провели  інформаційні хвилинки для учнів всієї гімназії. І на завершення учні  V курсу  позмагалися під час інтелектуальної гри «На терезах Феміди».