З 14.03.2016 р. по 18.03.2016 р.  в Старокостянтинівському НВК проходив Всесвітній тиждень грошей в Україні «Global Money Week 2016».

Учні закладу взяли участь у інтерактивних навчально-ігрових заняттях з фінансової грамотності. Цьогоріч темою Global Money Week була «Бери участь. Заощаджуй розумно!».

Під час заходів усі учасники мали змогу:

–  відвідати уроки з фінансової грамотності;

–  подискутувати на теми, пов’язані із фінансовою грамотністю;

–  взяти участь в дебатах з питання «Дефолт в Україні: міф чи реальність». Доповідачем була Бондарук А., учениця 62 групи;

–  пограти в ігри з фінансової грамотності;

–  переглянути презентації бізнес-ідей.

Інтерактивне  заняття на тему «Особистий та сімейний бюджет» для вихованців 3-Б класу та 42 групи провели учні VI курсу  Бондарук А., Коваленко А., Прокоф’єв Л.

У 62 групі було проведене заняття-тренінг на тему «Особиста фінансова безпека та кібер-безпека».

Всі учасники в рамках тижня «Global Money Week 2016» були відзначені подяками.