Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Підвищення фахової ерудованості педагогів
 • Зареєструватися

Всеукраїнський Конкурс «Кращий STEM - урок»

Вчителі Старокостянтинівського НВК з 2018 року беруть участь у Всеукраїнському Конкурсі «Кращий STEM - урок».

Попит на професіоналів у галузі науки, техніки, математики та інженерії (STEM) у світі зростає з кожним днем. Статистика свідчить, що:

 • 70% найпопулярніших робочих місць у майбутньому потребують освіти STEM, а 30% компаній в сфері біотехнологій повідомляють про відсутність кваліфікованих співробітників у галузі STEM;
 • відсоток хлопців, що хочуть працювати в STEM-сфері, знижується, і лише невелика кількість дівчат (11%) мають інтерес до STEM, що можна пояснити загальним сприйняттям STEM-предметів «як важких», а також і тим, що більшість підлітків втрачають інтерес до цих предметів.

Враховуючи сучасні виклики до підготовки майбутнього покоління, актуальність розвитку напрямів STEM-освіти виникла ідея розробити STEM-уроки, які мотивували підлітків, зокрема дівчат, до вивчення STEM-предметів. З метою створення бази даних таких розробок готових уроків, заходів та популяризації основних ідей STEM-освіти проводиться конкурс «Кращий STEM-урок».

В конкурсі можуть брати участь педагогічні працівники державних закладів загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) освіти, які активно впроваджують інноваційні методики до STEM-викладання, мають креативні ідеї для розробки нестандартних рішень, які б сприяли залученню дітей та розкриттю їхнього потенціалу! Педагогічні працівники подають на конкурс авторські творчі роботи – розробки/кейси уроків/занять. Переможці Конкурсу отримують грошові призи.

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

 • fr-FR
 • English (UK)

Контакти

 • вул. Ессенська, 4,
  м. Старокостянтинів,
  Хмельницька область, 31100
 • (03854) 4-57-96
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.