Підвищення фахової ерудованості педагогів

WebSTEM - школа

НЕ ДІЗНАЄШСЯ – НЕ СПРОБУЄШ, НЕ СПРОБУЄШ – НЕ ДІЗНАЄШСЯ!

Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та видавництвом «Видавничий дім «Освіта» проводять WebSTEM - школу з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні.

З 2018 року вчителі Старокостянтинівського НВК проходять онлайн - навчання у «Web - STEM - школі». Під час навчання кожний педагог може надихнутися ідеями, знайти приклад для наслідування та мотивацію щодо розвитку фахової майстерності.

WebSTEM - школа – це мотивуючий навчальний курс від експертів, практиків, вчителів-новаторів, що допоможе кожному учаснику знайти ідеї, рішення та технології для змін у своєму навчальному закладі. Це 5 днів інтенсивного онлайн - навчання на платформі Українського проєкту «Якість освіти».

Дистанційне навчання педагогічних працівників у Web - STEM - школі безкоштовне. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://yakistosviti.com.ua

Дізнатися більше можна за посиланнями:

За додатковою інформацією можна звернутися до координатора: Василашко Ірини, т. 098-28-28-030