Сторінка практичного психолога

Згідно з планом роботи методичного кабінету та практичних психологів міста 24 листопада 2016 р. відбулося методичне об’єднання практичних психологів на тему «Психологічний супровід дітей з особливими потребами» в приміщені МЦДЮТ. В ході засідання були заслухані та обговорені такі питання:

• Реалізація напрямів психологічного супроводу дітей з особливими потребами в загальноосвітніх закладах.
  • Робота з батьками як необхідна умова успішної інклюзії.
  • Розвиток уваги дітей старшого дошкільного віку з важкими порушеннями мовлення.
  • Корекційна робота практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами.

Як підсумком, були окреслені основні пріоритетні напрямки в роботі практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами.