Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

Переможці предметних конкурсів та олімпіад

3-В клас – Лукіянюк Софія – І місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

4-А клас – Вінцковська Вікторія – І місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

12 група – Ніколайчук Марія – ІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

12 група – Танчук Уляна – ІІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

22 група – Вітрук Катерина – ІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

32 група – Гудима Юліана – ІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики

32 група – Коханець Вікторія – ІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

32 група – Цудзевич Дарія – ІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

32 група – Ткачук Дар’я – І місце міської інтернет-олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

41 група – Романець Ростислав – ІІІ місце міської інтернет-олімпіади з фізики, ІІ місце міської, ІІІ місце обласної інтернет-олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, ІІІ місце ІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

41 група – Лізавчук Назарій – І місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

41 група – Пахунов Олександр – ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

33 група – Іщук Дмитро – І місце міської інтернет-олімпіади з математики

33 група – Смірнов Артем – І місце міської інтернет-олімпіади з математики

33 група – Кобзєв Роман – ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

23 група – колісник Анна – ІІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

41група – Павликівський Михайло – ІІІ місце міської інтернет-олімпіади з математики

42 група – Колісник Ілля – ІІ місце міської, ІІІ місце обласної  інтернет-олімпіади з математики, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

42 група – Нечипорук Владислав – І місце міської, ІІ місце обласної  олімпіади з математики, І місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіади з інформатики та математики,І місце обласного конкурсу з інформаційних технологій

42 група – Козачук Анна –ІІІ місце ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

42 група – Шупрудько Зоряна –І місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

42 група – Герасимчук Назар –ІІ місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

42 група – Коржук Аліна –І місце міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

42 група – Ковальчук Вікторія –ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

52 група – Андрусенник Каріна –І місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

52 група – Франчук Костянтин –ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, ІІ місце обласної інтернет-олімпіади з математики

Артем Харченко взяв участь у конкурсі «Дитячий Oskar України» і привіз  перемогу у номінації автор пісень. 

Конкурс відбувся 13 січня у Києві. Друга премія для талановитих дітей України зібрала вокалістів, моделей, телеведучих, авторів пісень, акторів, танцюристів. На конкурсі Артем заспівав свою нову пісню «Зорепад». 

Змістовно та цікаво відбулися Новорічні свята в Старокостянтинівському НВК. Кожний клас представив новорічне привітання у вигляді пісень, танців, вистав.

Учні-вихованці театральної студії «Подоляни» підготували цікаву виставу «За двома зайцями». А також провели конкурси та вікторини на новорічній дискотеці.

IMG_20181228_174539
IMG_20181228_174539
IMG_20181228_175452
IMG_20181228_175452
IMG_20181228_180608
IMG_20181228_180608
IMG_20181228_184822
IMG_20181228_184822
IMG_20181228_185006
IMG_20181228_185006
IMG_20181228_185529
IMG_20181228_185529
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.