Матеріально-технічне забезпечення навчальних кабінетів

Основною метою створення навчальних кабінетів у Старокостянтинівському НВК є забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізація завдань відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти.

Перед початком навчального року проводиться огляд кабінетів з метою визначення стану готовності їх до проведення занять.

У закладі створено такі кабінети: фізики, інформатики (2 кабінети), біології, хімії, математики (2 кабінети), української літератури, українознавства, іноземних мов (3 кабінети), історії, географії,  основ здоровя, захисту Вітчизни, методичний кабінет, майстерня трудового навчання, обслуговуючої праці, спортивні, актові зали.

Комплектація кабінетів обладнанням здійснюється відповідно до типових переліків навчально-наочних посібників, технічних засобів навчання та обладнання загального призначення для загальноосвітніх навчальних закладів.

Усі кабінети і майстерні забезпечені державною символікою, аптечкою з набором медикаментів для надання першої медичної допомоги, настінними термометрами.

- початкова школа:  телевізори,  ноутбуки, мультимедійні дошки,  проектори,  комплекти First LEGO, дидактичний матеріал.

• кабінет хімії: комп’ютерна техніка, витяжна шафа, демонстраційний стіл, хімреактиви, посуд, шафи для зберігання лабораторного посуду та хімреактивів, моделі речовин, портрети хіміків, стенди, набір меблів, вогнегасник.

• Кабінет української літератури: комп’ютер, телевізор, магнітофон, таблиці, енциклопедії, довідники, навчально-наочні посібники, екранно-звукові посібники, електронні підручники, навчально-методичні комплекти, набір меблів.

• Кабінет української філології: телевізор, ноутбук, портрети українських письменників, таблиці з мови, методична література, навчальні посібники, словники, матеріали для підготовки до ЗНО, набір меблів.

• Кабінети математики:  телевізори, ноутбук, комп’ютер, проектор, аудіовізуальні посібники, навчальне обладнання, роздатковий дидактичний матеріал, таблиці, стенди, набір меблів.

• Кабінет історії: телевізор, ноутбук, магнітофон, навальне обладнання, аудіовізуальні посібники, література,історичні карти, історичні моделі, електронні конструктори уроків 5-11 клас, стенди, набір меблів.

•  Кабінет фізики: 5 компютерів, ноутбук, мультимедійна дошка, проектор, електронні конспекти уроків, комплекти приладів для лабораторних робіт, стенди, портрети фізиків, демонстраційний стіл, 2 комплекти First LEGO, електрофорна машина, частотомір, набір приладів з електростатики, навчальні відеофільми з астрономії, відео уроки з фізики, набір меблів.

• кабінет німецької мови: ноутбук, магнітофон, географічні карти, словники, таблиці з країнознавства, довідникова література, СD та DVD матеріали, наочний матеріал для молодших школярів, набір меблів.

• Лінгафонний кабінет: музичний центр, телевізор, комп’ютер, мультимедійна дошка, проектор, супутникова антена з тюнером, інтерактивні засоби для мультимедійної дошки, словники, таблиці, відеокасети, диски, набір меблів.

• Кабінет біології: ноутбук, 11 мікроскопів, мікропрепарати Анатомія, скелет людини, моделі органів Людини, набір мікропрепаратів, набір шкільний лабораторний, хімічний посуд, муляжі, аудіовізуальні посібники, література, діапроектор, роздатковий матеріал, друковані демонстраційні посібники, таблиці, стенди, набір меблів.

• Кабінети інформатики: мультимедійна дошка, 2 проектори, 29 компютерів, довідникова література., набір меблів.

• Спортивний зал: стійки волейбольні, 10 гімнастичних матів, стінка шведська – 5шт., перекладина гімнастична, стіл для настільного тенісу – 2шт., форма футбольна – 20 компл., форма баскетбольна – 11 компл., форма волейбольна – 12 компл., м’яч баскетбольний – 18 шт., м’яч волейбольний – 10шт., м’яч гандбольний – 9шт., м’яч футбольний – 16шт., м’ячики для метання – 10шт., координаційна драбина, низькі легкоатлетичні барєри – 15шт., скакалки – 15шт.

• Кабінет обслуговуючої праці: 3 швейних машини, оверлок, наочний матеріал, роздатковий матеріал, таблиці, підручники, експозиції, набір меблів.

• Комбінована майстерня: інструменти для слюсарної обробки металу, інструменти для столярної обробки деревини, електрифіковані інструменти, контрольно-вимірювальний інструмент, слюсарні лещата, слюсарні верстаки – 5шт., демонстраційний стіл, наочний та роздатковий матеріал, таблиці, підручники, виставкові експонати, змінні експозиції, набір меблів.

• Кабінет захисту Вітчизни: гвинтівка пневматична, набої учбові, гвинтівка учбова – 2шт., макет автомата Калашникова, телевізор, методичні посібники та рекомендації, плакати, стенди, набір меблів.

• Кабінет географії: комп’ютер, телевізор, магнітофон, географічні карти, глобуси, портрети українських вчених-географів, комплекти плакатів, колекції мінералів гірських порід, різноманітні муляжі, географічні енциклопедії, Червона книга України, метеорологічні прилади, набір меблів.