У рамках святкування 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, з метою вшанування  пам’яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму, розвитку творчих здібностей учнів було проведено виховну годину учнями 3 - Г класу«Шевченка слово невмируще»

1 березня учні 3-г класу разом із класним керівником Соколик Людмилою Станіславівною провели "Піжамну вечірку" та "День Піци"

23.02.2014 року у Старокостянтинівському НВК "Спеціалізована школа першого ступеня, гімназія "імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області відбулася дуже тепла та хвилююча зустріч до Дня пам'яті Героїв Небесної сотні з дружиною нашого вчителя, Героя України, С.М. Бондарчука Тетяною БОНДАРЧУК. Педагоги та вихованці закладу підготували зворушливе театралізоване дійство "Народ мій рідний бережуть лелеки, що відлітають сотнею далеко"

Тетяна БОНДАРЧУК "Сьогодні побувала на запрошення  адміністрації та колективу в закладі, де багато років працював мій загиблий чоловік Сергій Михайлович Бондарчук. У НВК "Спеціалізована школа першого ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області відбулася дуже тепла, хвилююча зустріч із старшокласниками закладу та колегами Сергія. Педагоги та вихованці НВК підготували зворушливе театралізоване дійство "Народ мій рідний бережуть лелеки, що відлітають сотнею далеко ", відео, літературно-музичні композиції. Я дуже хвилювалася перед зустріччю, бо минуло десять років, як загинув Сергій Михайлович і в залі сиділи діти, яких не вчив мій чоловік. які в той час пішли лише до першого класу або ще були дошкільнятами .Вихованці мого чоловіка вже стали дорослими людьми: Воїнами ЗСУ, студентами, підприємцями, створили сім'ї, виховують діток. А в залі сьогодні нове покоління гімназистів. Але під час свого виступу відчула таку увагу. розуміння. щиру зацікавленість і небайдужість, побачила їхні теплі-теплі, схвильовані очі, що зрозуміла: свої, рідненькі. справжні Українці, Надія і Майбутнє Української Держави! Сьогодні було стільки теплих, добрих слів про Сергія, обіймів і квітів! Дякую щиро усім організаторам зустрічі, учасникам дійства, всім присутнім за збереження пам'яті про Небесну Сотню, про Сергія Михайловича! Користуючись нагодою, передала Подяки від Воїнів із нульових позицій директору НВК Ларисі Боднар. колективу закладу, учасникам навчально-виховного процесу за активну підтримку ЗСУ. Зустріч була дуже сердечною і щирою. Із закладу, де працював мій чоловік, вийшла дуже схвильованою, втішеною та окриленою. Відчула, що в стінах НВК досі живе душа мого Сергія, який дуже любив своїх гімназистів, своїх колег. На душі тепло-тепло... Тут живе пам'ять про загиблого Вчителя. Люблю Вас усіх, обіймаю. Вдячна безмежно! Щиро бажаю усім учасникам навчально-виховного процесу та Вашим родинам Перемоги , Переможного миру, щастя, міцного здоров'я, довголіття в мирній, незалежній Україні "