31 січня і 1 лютого 2018 року у початковій школі Старокостянтинівського НВК імені Героя України С.М.Бондарчука відбулося свято "На гостинах у казки". Воно пройшло цікво та змістовно. Дітки показували свої вміння в інсценізації казок, сценічну майстерність. Свято відкривала пісня у виконанні дівчаток  4-В класу, яка так і називалась "Свято казки починається, зачаровує мене". Учні програли та озвучили ролі казкових героїв, підготували красиві декорації та костюми. все було абсолютно ідеально. Не сумували і глядачі в залі. Вони дружно підтримували маленьких акторів бурхливими оплесками.

Отже, свято казки в початковій школі було проведено з метою виховання поваги до усної народної творчості, бажання читати казки та інші літературні твори.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11