Про психолога

Практичний психолог. Дефектолог.

Стаж роботи - 12 років

Освіта – Кам’янець-Подільський Державний університет ім. Огієнка

Шановні батьки, вчителі та учні!

Свого часу мені пощастило поєднати два напрямки діяльності: психологію та дефектологію. 5 років навчання було цікавим та неодноманітним. Так сталося, що по закінченню ВНЗ трудову діяльність розпочав у нашій рідній гімназії на посаді практичного психолога, згодом поєднав і вчителя-дефектолога, майже 10 років працюю консультантом в ПМПК.

Суть роботи психолога в школі полягає в пошуку оптимального способу взаємодії дитини, її родини, всіх учасників педагогічного процесу. Його призначення – допомогти дитині адаптуватися до вимог і правил школи, а педагогам у створенні умов для успішного навчання і розвитку дитини, свого певного комфортного внутрішнього середовища.

Як практичний психолог я систематично для учнів, батьків, вчителів нашого НВК читаю лекції на різні теми; проводжу різноманітні корекційні заняття як індивідуального так і групового напрямку; психодіагностичну роботу; та багато іншої роботи в межах своїх посадових обов’язків та керуючись етичним кодексом психолога.

Однією з важливих напрямків своєї роботи вважаю підготовку учнів до МАН, разом з учнями шукаємо цікаві проблемні теми та на основі них проводимо написання наукових робіт.

Щодо своєї особистісної професійної діяльності, то вважаю, що психолог постійно повинен вдосконалюватися, займатися науковою роботою, постійно підвищувати свій професійний рівень.

Маю чудову сім’ю: кохану дружину та люблячу донечку яким віддаю майже весь свій вільний від роботи час. На мою думку, в основі гарнихих стосунків між вчителями, хорошим навчанням у школі, вірними друзями - першу чергу діти повині завдячувати своїй сім’ї, а батьки повинні розуміти своїх дітей, надавати всіяку підтримку, допомагати навчанням в дома, а головне любити дітей та виховувати їх як високоморальну особистість.

Не соромтеся звернутися особисто,  зателефонувати, чи написати і поставити питання, яке вас хвилює!

Кабінет практичного психолога  №11