Artshare

З 1 жовтня учні 12 групи долучилися до міжнародного проекту Artshare і разом з італійськими та турецькими однолітками поринули у світ мистецтва. На сам перед, вони підготували відео про Старокостянтинівський НВК, показавши наскільки гарним та змістовним є їх навчальний заклад. Наступним кроком у жовтні була підготовка та власне зйомка 10 хвилинного відео-інтерв'ю про захоплення мистецтвом, учні відповідали на цікаві запитання та ділилися своїм досвідом.

В листопаді учні вивчають творчість Олега Шупляка, сучасного художника-сюрреаліста, який творить надзвичайно цікаві картинки з подвійним змістом. Вони зробили презентацію, розповівши біографію та про творчість українського художника, а також підготували відео, описавши 12 картин художника.