Міжнародне партнерство

Що таке eTwinning Plus

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейськихшкіл. Вчителі та учні, зареєстрован ів мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційнокомунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Онлайнмережу eTwinning Plus булостворено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнамисусідами.

Що дає Старокостянтинівській гімназії участь у eTwinning Plus

eTwinning - це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ – технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів. У свою чергу вчителі гімназії мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання. А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво.

Учні та вчителі гімназії беруть участь у 10 проектах.

У рубриці Школа-лідер за кількістю проектів програми eTwinning Plus в Україні в грудні 2014перемогла Старокостянтинівська гімназія ім.Героя України С.М.Бондарчука.

Новина про це на українському сайті програми тут

Проект «My Alien Friend» отримав високу нагороду the Quality Label. Учні Старокостянтинівської гімназії створювали презентації, короткі фільми, малювали, знайомилися з однолітками з Італії, Польщі, Азербайджану, Словенії, Мальти, Латвії, Хорватії, Германії.

Як переможці проекту 2 учні та координатор проекту Л.М.Боднар запрошуються на конференцію у м. Брюссель.