Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

 

                                                                  Наші досягнення  

                                               у І семестрі 2021-2022 навчальному році

 Вітаємо переможців учнівських предметних олімпіад та конкурсів

 

Міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

11

Ткачук Анастасія

ІІ

Інна ФАБРИКІНА

32

Сікаленко Юлія

ІІ

Олена КРИСЬКО

Лідія ПРОКАЗЮК

43

Мінашкіна Тетяна

ІІІ

Неля КУШПЕР

52

Вітрук Катерина

І

Галина ВОРОБЧУК

62

Цудзевич Дарія

ІІ

72

Сагайдак Софія

І

Світлана СТЕЛЬМАХ

                                                                         Міські олімпіади

                                                                         Математика

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

23

Зарицька Єлизавета

ІІІ

Катерина ЛІТНАРОВИЧ

33

Вінічук Сергій

ІІІ

Юлія ЗАГОРУЙКО

42

Танчук Уляна

ІІІ

Світлана ВАРБАНЕНЦЬ

71

Романець Ростислав

ІІ

Юлія ЗАГОРУЙКО

                                                Українська мова та література

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

42

Ніколайчук Марія

ІІІ

Галина ВОРОБЧУК

Світлана СТЕЛЬМАХ

43

Мінашкіна  Тетяна

І

Неля КУШПЕР

52

Величко Владислав

І

Галина ВОРОБЧУК

53

Красильнікова Марія

ІІІ

Лідія ПРОКАЗЮК

Олена КРИСЬКО

63

Лисюк Аліна

ІІІ

Неля КУШПЕР

72

Козачук Анна

І

Інна ФАБРИКІНА

72

Шупрудько Зоряна

ІІІ

32

Сікаленко Юлія

ІІІ

Лідія Проказюк

31

Урсол Вікторія

ІІІ

Галина Олійник

Світлана Стельмах

                                                                         Історія

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

42

Гаєвська Каміла

ІІІ

Інна ШКРОБТАК

53

Красильнікова Марія

І

Наталія ФЕДУЛОВА

62

Бобецький Ілля

І

 

                                                                      Біологія

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

42

Гандзюк Анастасія

ІІ

Олеся МАЛА

42

Танчук Уляна

ІІ

53

Кроасильнікова Марія

ІІ

62

Глюзіцька Софія

ІІІ

 

                                                              Правознавство

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

53

Красильнікова Марія

І

Інна ШКРОБТАК

71

Савченко Маргарита

І

Наталія ФЕДУЛОВА

 

                                                              Фізика

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

33

Вінічук Сергій

ІІ

Олег ВАРБАНЕЦЬ

42

Танчук Уляна

І

62

Чернега Сергій

ІІІ

Жанна ХМЕЛЬОВСЬКА

 

                                                                    Трудове навчання

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

52

Городельський Владислав

І

Володимир ПАЛАМАРЧУК

53

Поліщук Юліана

І

Лариса СЛОБОДА

72

Герасимчук Назар

І

Володимир ПАЛАМАРЧУК

 

                                                                Інформатика

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

33

Стецюк Петро

І

Олег ШЕВЧУК

63

Радецький Богдан

ІІІ

63

Кобзєв Роман

ІІІ

Олег ШЕВЧУК

Олег ВАРБАНЕЦЬ

71

Романець Ростислав

ІІ

Олег ШЕВЧУК

 

                                                                     Хімія

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

32

Крупка Каріна

І

Наталія БОНКОВСЬКА

42

Фесун Юлія

ІІІ

Валентина САГАДІНА

62

Глюзіцька Софія

ІІ

72

Ковальчук Вікторія

І

Наталія БОНКОВСЬКА

 

                                                                  Географія

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

71

Ниник Яна

ІІІ

Неля БАЧИНСЬКА

 

                                                           Інформаційні технології

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

43

Мінашкіна Тетяна

ІІ

Світлана ВАРБАНЕЦЬ

62

Гриньків Максим

ІІІ

Олег ШЕВЧУК

 

                                                                   Астрономія

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

71

Романець Ростислав

ІІІ

Жанна ХМЕЛЬОВСЬКА

                                                               Англійська мова

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

43

Ігнатенко Артем

І

Інна ЗАГРАЙ

52

Лукашук Маргарита

ІІ

Ірина СУХОДОЛЬСЬКА

52

Клишната Софія

ІІ

Людмила УЛАНІВСЬКА-НИЧ

61

Глюзіцька Софія

І

Олександр АНІКІН

71

Сагайдак софія

ІІ

Людмила УЛАНІВСЬКА-НИЧ

72

Шупрудько Зоряна

І

Ірина ДИДИК

 

                                                                  Німецька мова

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

53

Пшенична Владислава

І

Анеля ОМЕЛЬЧУК

61

Козачук Ліза

ІІ

Тетяна СКОРА

61

Гаєвська Анна

І

Тетяна СКОРА

72

Лізавчук Назар

І

Анастасія БАРИШЕВА

 

                                                                             Економіка

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

52

Козачук Костянтин

І

Тетяна БЄЛЬСЬКА

72

Солончук Олексій

І

 

                              Обласна інтернет-олімпіада з математики

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

42

Танчук Уляна

ІІ

Світлана ВАРБАНЕЦЬ

42

Гандзюк Анастасія

І

63

Смірнов Артем

ІІІ

Галина КРАВЕЦЬ

 

 

                               Обласний конкурс «Математика та економіка»

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

51

Мілецька Марина

ІІІ

Катерина ЛІТНАРОВИЧ

62

Поліщук Дарія

ІІ

Юлія ЗАГОРУЙКО

 

                                Обласна учнівська конференція МАН

Група

Прізвище та ім’я учня

Вчитель

52

Хомич Ілля

Юлія ЗАГОРУЙКО

72

Козачук Анна

Інна ФАБРИКІНА

 

                              Обласний заочний конкурс «Я-журналіст»

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

72

Коржук Аліна

ІІ

Інна ФАБРИКІНА

72

Козачук Анна

ІІІ

 

                             ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Вчитель

24

Лукіянюк Софія

ІІІ

Інна ФАБРИКІНА

 

І міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких проєктів МАН

Група

Прізвище та ім’я учня

Зайняте місце

Секція

Вчитель

62

Глюзіцька Софія

І

Англійська мова

Олександр АНІКІН

72

Кіндзерська Анастасія

ІІ

Англійська мова

Олександр АНІКІН

61

Мазуренко Андрій

І

Соціологія

Олександр АНІКІН

61

Гаєвська Анна

І

Німецька мова

Тетяна СКОРА

61

Козачук Ліза

І

Німецька мова

Тетяна СКОРА

71

Паламарчук Катерина

І

Економіка

Неля БАЧИНСЬКА

52

Козачук Костянтин

ІІІ

Географія

Тетяна БЄЛЬСЬКА

72

Козачук Анна

І

Українська мова

Інна ФАБРИКІНА

53

Красильнікова Марія

І

Літературна творчість

Лідія ПРОКАЗЮК

62

Чернега Сергій

ІІ

Фізика

Жанна ХМЕЛЬОВСЬКА

62

Ткачук Дарія

ІІІ

Фізика

Жанна ХМЕЛЬОВСЬКА

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.