Літній табір "Dream Country"

В період з 30 травня по 10 червня 2016 року на базі Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука був організований літній табір «Dream Country».

Ключовою ідеєю та завданням мовного табору було підвищення рівня володіння іноземною мовою, інтересу до її вивчення, створення ситуацій для розвитку практики мовлення Завдяки ініціативі директора НВК, вчителів іноземної мови, заклад увійшов до числа переможців проекту „GoСamps”, ініційованим громадською організацією GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки України, Посольством Сполучених Штатів в Україні. У закладі була проведена велика підготовча робота; координатор мовного літнього табору Гуменюк Л.О. пройшла тренінг у Львові, вчитель німецької мови Баришева А.В.  навчалася методиці проведення літніх таборів на базі інституту Гете. Учні отримали унікальну можливість спілкуватись та займатись з волонтером проекту GoCamp з Канади Стефані Дотцерт, вдосконалити свій рівень володіння англійською мовою, гарно відпочити, а також знайти нових друзів і весело провести час.

У таборі було задіяно 68 учнів, з яких 59 учнів, які вивчають англійську мову та 9 учнів – німецьку. Віковий склад учнів – 13-14 років. Структурна модель табору – 4 загони дітей, з якими працювали 10 учителів іноземної мови, 3 учителі зарубіжної літератури та 3 учителі фізкультури.

Табірний день був побудований на основі такої організаційної моделі

Учасники табору спілкувалися на різноманітні цікаві для підлітків теми у невимушеній дружній атмосфері, розучували пісні, переглядали навчальні відео. Крім того, діти працювали над проектом «Омріяна країна». Кожен загін мав завдання розробити та представити проект країни мрій: карту, населення, символ, мову, культуру та літературу, тваринний та рослинний світ. Учасники табору підійшли до виконання завдання надзвичайно творчо.

Найвеселішим та найбажанішим часом перебування для учасників табору був «Game time», впродовж якого діти грали різні види ігор (Vocabulary, Grammar, Active, Team-building, Board, Outdoor Games).

Після захоплюючої пізнавальної діяльності учасники табору мали змогу активно відпочити та пограти рухливі ігри на свіжому повітрі під час «Sports timе».

Проведення літнього табору у закладі – це чудова альтернатива телевізору, комп’ютерним іграм та бездумним гулянням у дворах. 10 незабутніх днів забав, змагань, море вражень, захоплююча програма практики англійської/німецької мови. Отож ми переконані, що і надалі ця ініціатива вчителів та адміністрації заслуговує на продовження!