Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Герой Небесної Сотні
  • Зареєструватися

Герой Небесної Сотні, вчитель фізики, вчитель-методист, наш колега

Сергій Михайлович Бондарчук

Бондарчук Сергій Михайлович працював учителем фізики Старокостянтинівської гімназії з 1997 року, мав кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та звання «Вчитель-методист».

Він досконало володів методикою викладання. Одним із перших учителів гімназії у старших класах працював за технологією осмислювально-концентрованого навчання. При викладанні предмету застосовував елементи інформаційних технологій та сучасні мультимедійні засоби навчання.

Бондарчук С.М. брав активну участь у методичній роботі гімназії і міста: ділився досвідом роботи з колегами на засіданнях педагогічної ради, кафедри фізико-математичних дисциплін, творчої групи «Впровадження технології ОКН у навчальному процесі», школи вищої педагогічної майстерності. Як один із найактивніших учителів-предметників, які працюють за технологією ОКН, був нагороджений Почесною грамотою управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації у 2009 р.

Систематично давав відкриті уроки в рамках міських та обласних семінарів учителів-предметників. Представляв роботи на виставках педагогічних інновацій. Бондарчук С.М. був міським координатором Всеукраїнського конкурсу «Левеня», членом громадської ради.

Вчитель забезпечував високу результативність педагогічної діяльності. Його учні були щорічними переможцями міського та обласного етапів Всеукраїнських олімпіад з фізики.

Активний, наполегливий і цілеспрямований, Бондарчук С.М. перебував у постійному педагогічному пошуку оптимальних методів навчання, опановував елементи сучасних технологій і реалізовував їх на практиці.

Холодного лютневого ранку 2014 року на Майдані у Києві куля снайпера обірвала життя нашого колеги Сергія Михайловича Бондарчука. Та він залишиться у пам’яті його учнів, колег, рідних. Він незримо поруч з нами, адже герої не вмирають.

З вересня 2014 року Старокостянтинівська гімназія Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області носить ім’я Героя Небесної Сотні Сергія Михайловича Бондарчука.

Більше про життєвий шлях Сергія Михайловича можна дізнатись за посиланнями  

http://uk.wikipedia.org/wiki/Бондарчук_Сергій_Михайлович

          http://pamjat.org/memory/38-bondarchuk.html

Указом Президента України №890/2014 від 21.11.2014 року Бондарчуку Сергію Михайловичу за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності присвоєно звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота зірка» (посмертно).

https://www.youtube.com/watch?v=jlzsAhDp9pc       

https://www.youtube.com/watch?v=4fJMKyyGUWw

https://www.youtube.com/watch?v=s1zP3bbKP9I     

https://www.youtube.com/watch?v=NKQNEbVmNVk

 

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.