Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

     16 травня учні та працівники Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу  "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука долучилися до святкування Дня вишиванки. Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

    Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики.

Розмаїття вишитих сорочок, національних віночків і прикрас, мерехтіння жовто-блакитних стрічок у День вишиванки сприяло відчуттю причетності учнів та працівників закладу до загальної ідеї єдності українців.

16 травня 2024 року в приміщенні кінокультурного центру імені Володимира Ножки відбулося свято «Сузір’я талановитої молоді громади». На святі  вітали й відзначали матеріальними заохоченнями та іменними сертифікатами талановитих учнів Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука та                      вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Старокостянтинівської міської ради за їхній інтелектуальний і творчий потенціал. Уже традиційно захід розпочався із хвилини мовчання за нашими захисниками. Із вітальним словом до події долучилися міський голова Микола Мельничук і начальник управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Анатолій Пасічник.

В Старокостянтинівському навчально виховному комплексі "спеціалізована школа I ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України  С.М.Бондарчука відбулася виставка-конкурс Великодніх композицій "Христос Воскрес-Воскресне Україна"

Дякуємо всім учасникам виставки! Разом до перемоги.

Безпека та життя – понад усе. Під таким гаслом з 22 по 26 квітня 2024 року пройшов у Старокостянтинівському НВК Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності та День цивільного захисту.  У рамках Тижня діяла тематична виставка «Надзвичайні ситуації: дії при їх загрозі та виникненні». Для школярів були проведені практичні заняття  «Перша допомога при невідкладних станах» та  навчання з використання засобів індивідуального захисту. Діти залюбки  вчилися правилам накладання пов’язок та  користування протигазами.  Учні із дитячим запалом брали участь у спортивних естафетах та змаганнях  із силового багатоборства.   Для  здобувачів освіти  середньої ланки в різних локаціях були організовані цікаві та корисні зустріч з працівниками місцевої пожежної частини та лікарями військового шпиталю. По класах  проведені  активності «Захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій». Крім цього, лікарі місцевого шпиталю провели навчання для працівників НВК по наданню першої долікарської допомоги потерпілому.

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.