Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

У межах реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р, на платформі «Prometheus» розміщено новий освітній курс «Життестійкість молоді в умовах кризи». Він є безкоштовним та провадиться в онлайн-форматі. Після завершения навчання  його слухачі отримають сертифікати.

Мета освітнього онлайн-курсу — допомогти молоді набути навичок життестійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загроз i значних стресів в умовах повномасштабної війни, що триває.

Освітній онлайн-курс «Життестійкість молоді в умовах криз» дає відповіді на такі питання: як керувати своїм станом під час травматичних подій; як надавати психологічну допомогу собі та іншим; як аналізувати власні ресурси та планувати ïx відновлення, коли це потрібно; що потрібно, щоб впевнено комунікувати з 6лизькими, друзями, під час навчання та роботи у стресових ситуаціях; яким чином можна повертати собі відчуття контролю над власним життям.

Отримані на освітньому курсі навички життестійкості будуть сприяти соціальній активності, особистісному росту, професійному розвитку слухачів.

Kypc доступний на платформі «Prometheus» за посиланням https://bit.1y/3MTfiUg.

Дорогі діти! Шановне гімназійне товариство!

       У наші двері, у віконечка, у наші серця стукає незримий, але такий реальний і завжди добрий Миколай. Він приходить у цю пору завжди, попри війни, голодомори і усі негаразди. Приходить, як і сьогодні, щоб підтримати, бо він любить нас і нашу матінку Україну. А тому, що він добрий і прихильний, завжди поспішає виконати найсокровеніші бажання, приносить усілякі гарні гостинці й, зауважте, дуже рідко кладе під подушку різочку. Тож і ми наслідуймо його, станьмо добрішими, душею чистішими і не втрачаймо віри в перемогу добра й справедливості, як це робить він. Знайдімо в цей день можливість підтримати й наших славних воїнів, які ціною свого життя й здоров’я відстоюють добро і справедливість і наше з вами право жити по-людськи на цій Богом даній землі. Підтримаймо їх чи на волонтерських пунктах, чи теплими листами-малюночками, чи просто щирою молитвою.

      Зі святом, дорога гімназійна родино! Хай опікає нас завжди святий Миколай, єднає любов і доброта.

 

Нехай зеленіють ялинки –

Не зрубані, а живі.

Кружляють біляві сніжинки

І груди вкривають землі.

Дай Боже нам сили й здоров’я,

Щоб знищити царство пітьми,

Єднай нас добром і любов’ю –

Й здолаємо ворога ми!

 

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.