Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

16 травня учні та працівники Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу  "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука долучилися до святкування Дня вишиванки. Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики.

Розмаїття вишитих сорочок, національних віночків і прикрас, мерехтіння жовто-блакитних стрічок у День вишиванки сприяло відчуттю причетності учнів та працівників закладу до загальної ідеї єдності українців.

16 травня 2024 року в приміщенні кінокультурного центру імені Володимира Ножки відбулося свято «Сузір’я талановитої молоді громади». На святі  вітали й відзначали матеріальними заохоченнями та іменними сертифікатами талановитих учнів Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука та                      вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Старокостянтинівської міської ради за їхній інтелектуальний і творчий потенціал. Уже традиційно захід розпочався із хвилини мовчання за нашими захисниками. Із вітальним словом до події долучилися міський голова Микола Мельничук і начальник управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Анатолій Пасічник.

В Старокостянтинівському навчально виховному комплексі "спеціалізована школа I ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України  С.М.Бондарчука відбулася виставка-конкурс Великодніх композицій "Христос Воскрес-Воскресне Україна"

Дякуємо всім учасникам виставки! Разом до перемоги.

Безпека та життя – понад усе. Під таким гаслом з 22 по 26 квітня 2024 року пройшов у Старокостянтинівському НВК Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності та День цивільного захисту.  У рамках Тижня діяла тематична виставка «Надзвичайні ситуації: дії при їх загрозі та виникненні». Для школярів були проведені практичні заняття  «Перша допомога при невідкладних станах» та  навчання з використання засобів індивідуального захисту. Діти залюбки  вчилися правилам накладання пов’язок та  користування протигазами.  Учні із дитячим запалом брали участь у спортивних естафетах та змаганнях  із силового багатоборства.   Для  здобувачів освіти  середньої ланки в різних локаціях були організовані цікаві та корисні зустріч з працівниками місцевої пожежної частини та лікарями військового шпиталю. По класах  проведені  активності «Захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій». Крім цього, лікарі місцевого шпиталю провели навчання для працівників НВК по наданню першої долікарської допомоги потерпілому.

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг