Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М. Бондарчука став учасником локального  проєкту «Грай за рівність» від фонду KLITSCHKO FOUNDATION, UEFA FOUNDATION.

Локальні проєкти – заходи, які учасники проєктів Klitschko Foundation організовують у своїх громадах, щоб поділитись досвідом з іншими і на практиці відтренувати та засвоїти отримані на проєкті знання. У проєкті «Грай за рівність» локальний проєкт складається з двох частин – теоретичної та практичної.

Координатором проєкту є вчитель фізичної культури Віктор Цимбалюк, який успішно пройшов освітню частину проєкту.

Для реалізації практичної частини в закладі була проведена лекція на тему: «Гендерна рівність в спорті» для учнів 5-11 класів, а також проведені змагання з міні футболу серед учнів 5-6 класів. Висловлюю щиру подяку всім активним учасникам проєкту. Про результати проєкту буде повідомлено додатково, а це набір спортивного інвентаря від фонду.

Нехай будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть вас до нових радісних відкриттів. Бажаємо цікавих уроків, відмінних оцінок, великих перемог та мирного неба.

Прозорість та інформаційна відкритість закладу