Візитка закладу

Історія гімназії

18 січня 1993 року в місті Старокостянтинові відбулося урочисте відкриття нової школи, яка змінювала свою назву:
          * середня школа № 9;
          * школа розвитку “Інтелект”;
          * школа-гімназія;
          * навчально-виховний комплекс “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія”.
      1 вересня 1996 року шляхом конкурсного відбору було набрано І курс гімназії (22 учні).
      12 грудня 2002 року заклад отримав статус гімназії м. Старокостянтинова.

На виконання рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області № 308 від 08.09.2014 р., наказом № 150 від 10.09.2014 р. Старокостянтинівській гімназії Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області присвоєно ім’я Героя Небесної Сотні Сергія Михайловича Бондарчука, який працював учителем фізики гімназії з 1997 року і загинув на Майдані у Києві 20 лютого 2014 р.

На виконання рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області № 207 від 09.07.2015 р., наказом № 126 від 31.08.2015 р. Старокостянтинівській гімназії Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області  імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука змінено назву на Старокостянтинівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Основні завдання освіти в НВК:

забезпечення активного, свідомого, міцного і системного засвоєння основ наук;
розвиток креативності та обдарувань кожного учня з урахуванням його здібностей і талантів;
підготовка конкурентоспроможного випускника, готового до вступу у вищі навчальні заклади нашої держави і не тільки;
відродження національної самосвідомості, української мови і культури, формування особистості, орієнтованої на високі моральні цінності;
виховання громадянина України, готового до інтеграції у європейське та світове співтовариства.

Основні відомості:

Станом на  1 вересня 2023-2024 навчального року  в Старокостянтинівському навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука  створено  38 класів.

Школа І ступеня –  14 класів:

• з поглибленим вивченням іноземної мови – 16 класів
  • 4 класи навчається за програмою Всеукраїнського науково-педагогічного проєкту «Інтелект України

Школа ІІ ступеня18 класів:

• 8 класів – поглиблене вивчення англійської мови;
  • 1 класи – поглиблене вивчення української мови.
  • 4 класи навчається за програмою Всеукраїнського науково-педагогічного

проєкту «Інтелект України»

Школа ІІІ ступеня6 класів:

• 4 класів –  профільний предмет англійська мова;
  • 1 клас – профільний предмет українська мова.

Наша адреса:

Старокостянтинівський НВК
вул. Ессенська, 4,
(03854) 4-57-96

Наша гімназія
Будівля гімназії
Гімназія
Музей нашої гімназії
Гімназія. Приміщення
Наша гімназія Наша гімназія
Будівля гімназії Будівля гімназії
Гімназія Гімназія