Про психолога

Цудзевич Сергій Володимирович

Практичний психолог. Дефектолог.Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Стаж роботи 18 років

Шановні батьки, вчителі та учні!

Свого часу мені пощастило поєднати два напрямки діяльності: психологію та дефектологію. 5 років навчання було цікавим та неодноманітним. Так сталося, що по закінченню ВНЗ трудову діяльність розпочав у нашій рідній гімназії на посаді практичного психолога, згодом поєднав і вчителя-дефектолога, майже 10 років працював консультантом в ПМПК.

Суть роботи психолога в школі полягає в пошуку оптимального способу взаємодії дитини, її родини, всіх учасників педагогічного процесу. Його призначення – допомогти дитині адаптуватися до вимог і правил школи, а педагогам у створенні умов для успішного навчання і розвитку дитини, свого певного комфортного внутрішнього середовища.

Як практичний психолог я систематично для учнів, батьків, вчителів нашого НВК читаю лекції на різні теми; проводжу різноманітні корекційні заняття як індивідуального так і групового напрямку; психодіагностичну роботу; та багато іншої роботи в межах своїх посадових обов’язків та керуючись етичним кодексом психолога.

Щодо своєї особистісної професійної діяльності, то вважаю, що психолог постійно повинен вдосконалюватися, займатися науковою роботою, постійно підвищувати свій професійний рівень.

Не соромтеся звернутися особисто,  зателефонувати, чи написати і поставити питання, яке вас хвилює!

Кабінет практичного психолога  №11

Телефон для консультацій: 0637218289