Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
 • Зареєструватися

Із 25 по 29 березня 2024 року відбувся IV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури в гостинному м. Рівне, який об'єднав в одну велику родину філологічну еліту, знавців рідного слова.  Загалом його учасниками були 120 учнів із 23 областей України та міста Києва. Із них учні 8 класів-26.  Призером якої стала здобувачка освіти   44 групи (8 класу) Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Софія Лукіянюк, яка посіла ІІ місце. До участі в олімпіаді гімназистку готувала вчителька української мови та літератури Інна Фабрикіна:

 • Після олімпіади мене вразив оптимістичний настрій Софійки. Перше, що вона сказала:  «Україна буде! А мова є доленосним феноменом та компасом».  Софійка одна із тих, хто в такий важкий час  розуміє, що в нас чудове майбутнє – дуже обдарована особистість. Дівчинка багато читає, захоплюється технічними науками, вивчає іноземні мови, грає на фортепіано. Уже кілька років поспіль є переможцем олімпіад, конкурсів. Щиро вітаю Софійку з перемогою. Бажаю нових досягнень, творчих здобутків та підкорення нових інтелектуальних вершин. Щиро дякую за активну співпрацю вчителям, батькам, управлінню освіти, Хмельницькому обласному інституту ім. А.Назаренка.

      Дякуємо Збройним Силам України за можливість учитися та навчати !!! Слава Україні.

 

Також своїми емоціями поділились призерка, яка отримала заохочувальні подарунки:

 

 • Усі дні олімпіади були надзвичайно цікавими та насиченими. Ми, учасники олімпіади, відвідали пам’ятні місця Рівного, побували в Національному університеті «Острозька академія», одному з найстаріших університетів України. А ще там панувала фантастична атмосфера, чудова, натхненна молодь з усієї України, вишиванки, усмішки, багата мова та справедливе журі, атмосфера академічної доброчесності.

Роботи учасників олімпіади оцінювало фахове журі, до складу якого ввійшли науковці та вчителі провідних закладів вищої та загальної середньої освіти України.

Памʼятайте, слово – могутня зброя, результат застосування якої залежить від того, ким воно мовлене. Хай у ваших устах рідне слово завжди захоплює, надихає, стає інструментом досягнення високих ідеалів! Україна – понад усе!

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

 • fr-FR
 • English (UK)

Контакти

 • вул. Ессенська, 4,
  м. Старокостянтинів,
  Хмельницька область, 31100
 • (03854) 4-57-96
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.