Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Булінг

Про нас

ЗНО

ДПА

Новини

Контакти

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ

Сергій Михайлович Бондарчук

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Новини
  • Зареєструватися

   23 травня в Старокостянтинівському НВК відбувся захід «Крізь віки до сьогодення». Подію приурочили до Дня Героїв України — день, який символізує силу, мужність і непохитну віру у свободу нашого народу. Це день, коли ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави, і тих, хто продовжує боротися за її майбутнє.

   У залі бібліотеки зібралися здобувачі освіти 61, 41, 44 груп та їх учителі, щоб згадати борців за свободу нашої держави, вшанувати героїв минулих поколінь, а особливо подякувати нашим воїнам-землякам, випускникам гімназії,  за можливість навчатися та працювати.

   Зі вступним словом звернулася до присутніх учителька української мови та літератури Інна Фабрикіна. Ведучі свята Крістіна Ковальчук, Софія Лукіянюк, Дар’я Нараєвська вклонилися кожному Герою, який сьогодні на війні. Говорили історичними фактами, словами очевидців. Нам  дуже приємно, що до нас завітав наш герой, яким ми безмежно пишаємося. Це  командир 7 бригади тактичної авіації імені Петра Франка полковник Євген Булацик. Таку зустріч сьогодні, у цей тривожний і складний час,  майже неможливо організувати, бо наші герої в строю 24 на 7. Спілкування школярів та  кавалера ордена Богдана Хмельницького Євгена Булацика  є надзвичайно важливим, адже діти здобули новий досвід, почули з перших уст про нелегкі будні військових льотчиків.  Вони мріяли про таку зустріч – і  їхнє бажання здійснилося.

    Також у рамках заходу відбулася патріотична концертна програма, у якій взяли участь здобувачі освіти закладу. Лунали пісні, вірші, приурочені усім тим, хто боровся та бореться за волю України.

   Сила волі, мужність, стійкість, бажання відстояти кожен сантиметр землі – це складові тих характерів, котрі сьогодні зі зброєю в руках  на захисті України. Ми низько вклоняємося перед Вашою мужністю, героїзмом і самовідданістю, пишаємося Вами і безмежно дякуємо за щоденний подвиг!

       Ви наші Герої ! Ви наші янголи –охоронці! Наші Захисники!

Пліч-о-пліч до ПЕРЕМОГИ!