Мобільний вигляд веб сайту

Для переходу по меню потрібно лише натиснути на нього.

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

Для розкриття пунктів меню натисніть на галочку > справа

Участь у міжнародних проектах
  • Зареєструватися

Обмін досвідом та міжнародне партнерство

Рис1

З 12 по 18 квітня 2013 року в Старокостянтинівській гімназії перебували гості із США: Ора Насміс із штату Нью Джерсі, вчитель мистецтва в Dayton Street School та Джаніс Гівенс з Арканзасу, вчитель англійської мови та літератури в Remay- Junior- Hight- School.

Обидві вчительки є учасниками проекту TGC «Вчителі для глобальних шкільних аудиторій», який забезпечує підвищення кваліфікації вчителів за підтримки IREX – Ради міжнародних досліджень та обліків. Метою участі в проекті є здобуття досвіду, який надасть змогу бути активним в сучасній глобальній освіті і готувати учнів до життя в глобальному суспільстві.

Кафедрою іноземної філології (завкафедрою Уланівська-Нич Л.М.) було підготовлено для гостей з США цікаву змістовну програму перебування в Україні, яка забезпечувала тісний обмін досвідом педагогів щодо сучасних технологій навчання та виховання.

13 квітня 2013 року для учнів гімназії Джаніс Гівенс та Ора Насміс провели конференцію «Знайомство з освітою США» в ході якої учні одержали відповіді на свої запитання та продемонстрували свою ерудованість у вікторині, за що багато одержали від гостей подарунків.

14 квітня 2013 року учителі гімназії зі своїми гостями відвідали школу-партнера №62 у місті Львові. Для всіх незабутньою була екскурсія по місту, відвідування театру, а також знайомство з пріоритетними завданнями школи-партнера та обмін досвідом.

 

Рис2

16 квітня 2013 року американські вчителі долучились до акції гімназистів «Зігріємо руки старечі» та відвідали будинок пристарілих в с.Самчики та були вражені толерантністю наших учнів. Цього ж дня пройшла майстерня писанки з майстром художнього розпису В.Раковським. Цікава і захоплююча справа була до душі кожному учаснику майстер-класу.

Рис3

Гості з Америки проводили цікаві уроки для учнів гімназії. Джаніс Гівенс привезла зі своєї школи 115 листів учнів 13-14 років, що стало початком нового проекту-листування школярі гімназії та Dayton Street School в плані співпраці і обмін учнями.

В програмі відвідин була екскурсія по місту, зустріч з міським головою і обговорення проблем громади. Та найціннішим, мабуть, для кожного з вчителів стали нові ідеї та пошук спільних форм роботи, які необхідні в освіті в сучасному глобальному суспільстві.

Рис4

 

 

 

Категорії сайту

Головна

Життя гімназії

Інформація

Про нас

ЗНО

ДПА

STEM-освіта

Новини

Контакти

  • fr-FR
  • English (UK)

Контакти

  • вул. Ессенська, 4,
    м. Старокостянтинів,
    Хмельницька область, 31100
  • (03854) 4-57-96
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.