ПЕДАГОГІЧНІ ДОСЯГНЕННЯ

НАШ ДИРЕКТОР

Боднар Л. М. – директор гімназії, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
•2004 р. – регіональний переможець Міжнародної україно-американської програми „за особливі досягнення у викладання англійської мови”
•2005 р. – національний переможець Міжнародної україно-американської програми „За особливі досягнення у викладанні англійської мови” Стажування у США, в університеті штату Монтана.
•2007 р. – переможець Всеукраїнського конкурсу „100 кращих керівників шкіл України”
Організатор шкільних проектів у співпраці із Британською Радою, Корпусом Миру в Україні, компанією Microsoft Ac.

Завершився обласний конкурс педагогічних ідей та знахідок 2012 року «Хмельниччина на шляхах реформування освіти». За його результатами 7 робіт вчителів Старокостянтинівської гімназії відзначені дипломами І-ІІІ ступенів:
Дипломом І ступеня:

Дидактично-методичний посібник «Постановка мюзиклу як сучасна та ефективна форма позакласної роботи з англійської мови» - Журибіда Л.М., Уланівська-Нич Л.М., Часник І.С., Саймон Мессерлі;
«Факультативний курс з програмування мовою Паскаль 7-9 класи» – Вапнічний С.Д.;
Збірник пісень «Моя гімназія» - Зелінський Г.І.
Дипломом ІІ ступеня:
«Програма занять гуртка з німецької мови» - Скора Т.Г.
Дипломом ІІІ ступеня:
«Реалізація науково-методичної проблеми гімназії» - Яцюк А.М.;
«Використання інтерактивних технологій на уроках біології та позакласній роботі з метою розвитку творчої та пізнавальної активності» - Котюк О.А.;
«Методичні рекомендації при складанні комплексів вправ» - Цимбалюк В.В..

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2003”

• Проказюк Л.І. – вчитель української мови і літератури
• Суходольська І.Ю. – вчитель англійської мови

Лауреат Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2003”

• Проказюк Л.І. – вчитель української мови і літератури

Лауреати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2006”

• Скора Т.Г.-вчитель німецької мови

Лауреати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2009”

• Фабрикіна І.В.-вчитель української мови та літератури

Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Бібліотекар року-2011», переможець Всеукраїнської акції «Живи, книго»

• Мачнєва Н.М.-завбібліотекою гімназії

Лауреат Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2012”

• Доленко В.П. – вчитель англійської мови

Лауреат ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2013”

• Вапнічний С.Д.-вчитель фізики та інформатики

Періодичні видання, де надруковані роботи вчителів гімназії протягом 2002-2011 років

Обласні видання

Журнал “Педагогічний вісник” - Ярохно Л.І. – вчитель української мови і літератури
Посібник “Позакласне читання”(5-11кл.) - Яцюк А.М. – вчитель української мови і літератури
Газета “Майбуття” - Прокопова П.В. – вчитель української мови і літератури ; Бурова Н.В. - вчитель початкових класів;
Науково-методичний вісник ХОІППО – Шуляк О.О.- вчитель хімії та біології
Збірник методичних розробок Камянець-Подільського університету – Горбаток Т.С., Колотило Н.А. – вчителі початкових класів
Журнал “Педагогічний вісник - Проказюк Л.І., СтельмахС.С., Фабрикіна І.В., Яцюк А.М.-вчителі української мови та літератури
Всеукраїнські видання
Журнал “Початкова школа” - Лахманюк Т.В. – вчитель початкових класів.
Журнал “Початкова школа” - Зайчук Т.І. – вчитель початкових класів.
Журнал “Початкова школа” - Бондар С.М. – вчитель початкових класів.
Журнал “Хімія” 3 розробки - Кривьонок Л.М. – вчитель хімії.
Журнал “English” - Доленко В.П. – вчитель англійської мови.
Журнал “Математика в школі”, “Математика” - Загоруйко Ю.А. – вчитель математики.
Газета “Все для вчителя” - Яцюк А.М. – вчитель української мови і літератури; Прокопова П.В. – вчитель української мови і літератури; Ярохно Л.І. – вчитель української мови і літератури.
Журнал “Українська мова і література в загальноосвітніх школах, гімназіях, ліцеях, колегіумах” - Ярохно Л.І. – вчитель української мови і літератури, Манзюк С.А Фабрикіна І.В. - вчителі української мови і літератури
Газета “Розкажіть онуку” - Прокоф'єва Л.Є. – вчитель початкових класів; Григорчук В.В. – вчитель початкових класів;Лахманюк Т.В.- вчитель початкових класів.
Посібник для вчителя хімії - Кривьонок Л.М.- вчитель хімії.
Газета „Біологія „ – Котюк О.А.-вчитель біології.
Газета „Deutsch” – Омельчук А.Є. –вчитель німецької мови
Журнал “Відкритий урок” - Шкребтій Л.В., Лахманюк Т.В., Вознюк Л.М., -вчителі початкових класів, Мудрик О.І., Дидик І.І.- вчитель англійської мови.
Журнал “Англійська мова та література” - Каяфюк О.М.,Дидик І.І., Доленко В.П.- вчителі англійської мови.
Журнал “Німецька мова в школі” - Скора Т.Г.- вчитель німецької мови
Журнал “Здоров’я та фізична культура” - Цимбалюк В.В.-вчитель фізкультури, Котюк О.А.- вчитель основ здоров’я.